Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért veszik személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért veszik személyes sértésnek az elutasítást?

Figyelt kérdés
Nem akarok vele lenni, de ez nem jelenti, hogy rosszat gondolok róla, vagy rosszat akarok neki.

2020. nov. 1. 14:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
55%

Az veszi személyes sértésnek akinek alacsony az önbizalma és ezért automatikusan annak tudja be az elutasítást hogy nem elég vonzó. Nem tudja azt átgondolni hogy "oké, neki nem tetszettem, de másnak fogok mert tudom hogy vonzó vagyok" és nem tud abba belegondolni hogy az elutasítás mögött 100 másik ok lehet, kapcsolati lekötöttség, elköteleződésfélelem, stb.


Nem feltétlenül rossz emberek ezek, lehet azt sulykolta a fejükbe a családjuk hogy nem érnek semmit, lehet ducik voltak tiniként és kiközösítették őket, lehet hogy valaki durván a lelkükbe gázolt akiben megbíztak de tény hogy ez felmentést nem ad a hisztizésre.

2020. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"csak akkor nem igen volt ismert ez a fogalom, hogy incel."


Mindegy minek hívjuk, ilyenek voltak, csak nem volt külön nevük, mert hisztizték tele a netet.

2020. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"később meg simán odamegy smúzolni, amikor szeretne valamit elintéztetni, megcsináltatni, megoldatni vele?"



És? Ennek ehhez meg mi köze van? Én is segítenék neki, akkor is, ha visszautasítottam. Egy szívességnek semmi köze a szexhez és párkapcsolathoz, egyszerű emberi gesztus. Bár te lehet, abba a kategóriába tartozol, aki szexet vár cserébe.

2020. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
95%

2 lehetőség jut eszembe:


1. Te azt gondolod, udvariasan utasítottad vissza, de valamiért mégse teljesen igaz ez így. Nem állítom, hogy ez a te hibád, vagy direkt csinálod, egyszerűen nem tudod, hogy valamit rosszul csinálsz.


2. Ő volt sértődékeny. Ennek is ezer oka lehet, nyilván egy visszautasítás mindig fájdalmas (én nőként is jó párszor kaptam, hát majd megszakadt a szívem utána :( ), szegény férfiak pedig, mivel a kezdeményezés még sokszor mindig tőlük van elvárva, fokozottan ki vannak téve ennek. Aki rosszabban kezeli az ilyesmit, ott előfordulhat sértődés, persze ez nem kibúvó, aki megsértődik, csak magát járatja le vele sajnos.


Illetve velem is volt már olyan, hogy valakit annyira kedveltem, hogy miután megtudtam, nem kölcsönös a dolog, a saját lelki békém érdekében én is kerültem az illetőt, vagy hidegebb voltam vele (persze igyekeztem nem bunkó lenni).


Szerintem, ha egy férfi veszi a bátorságot, hogy közelítsen feléd, és te elutasítod, utána azért illik türelmesnek és elfogadónak lenni, mert a kezdeményezői szerep elég nehéz, és aki érzelmileg kevésbé stabil, azt esetleg jobban megviselheti, és hülyeséget mondhat vagy csinálhat utána, amit később sokszor megbán...

Ha meg vállalhatatlanul bunkó, sértő valaki, azt nyilván nem kell elfogadni.

2020. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
9%
Mert feszültek a helyzet miatt, és az az első, ösztönös reakciójuk, hogy valakin ezt levezessék és bűnbakot keressenek - ez nemtől és szituációtól független viselkedés amúgy olyan helyzetekben, ahol egyik fél sem hibás, de az egyik megsérül vmilyen módon (pl. az is csont ugyanez a szitu, amikor a nyanya a SPAR-os biztonsági őr fejét ordítja le, amiért a vezetőség döntése miatt nem engedi be covid idején maszk nélkül). Könnyebb a nőre megsértődni, mint végiggondolni azt, hogy "a helyzet szar", urambocsá elgondolkodni azon, hogy ő miben hibás esetleg.
2020. nov. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
71%
+ van sok férfi, akit még minig úgy neveltek fel, hogy ő az úr, a teremtés koronája, ezért a nő csinálja azt, amit mond neki.
2020. nov. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
14%
Menjen puncsolni a nyári villám ezekhez. Felőlem ott pusztul meg mind1ik ahol van. Voltam én olyan is, amikor még emberszámba vettem ezeket, de az internetnek köszönhetően egyre jobban megismerte az ember ezeket, aztán gyorsan letett róla. Feminista, öntelt kettősmércés bagázs a 99%-a. Kritikát nem tűr, de a másik tűrje. Nekem olyanom van ami eznek kell, pénz. Jönnek is mint légy a szrra. Szép lenne, ha egy olyan döntést helyeznék egy öntelt senkiházi kezébe, amihez nekem is közöm van. pl: boldogság.
2020. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha 20+ évig csak elutasításban van részed az kicsit fel tud kúrni...
2020. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!