Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ráírok egy srácra ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy srácra ismerkedés céljából leszerepelek előtte ? Mennyire elfogadott ez a fiúknál, hogy egy lány próbálkozik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de nincs semmi kapcsolódási pontom vele (se közös barát, se olyan hely ahova mindketten járnánk) Elég közel lakunk egymáshoz és gondoltam rá, hogy valamikor szóba elegyedek vele, de annyira különböző időszakba mozgunk, hogy szinte soha nem futunk össze...Ha ráírnék fbon, hogy nincs-e kedve megismerkedni vagy beszélgetni akkor leszerepelnék a szemébe ? Van bennem egy félsz, hogy ha kezdeményezek egy srácnál akkor mindegy, hogy tetszem-e neki vagy sem mindenképpen kihasználja az adódó alkalmat, mert gondolni fogja, hogy nekem tetszik... félek hogy csak kihasználná a lehetőséget. Mit gondoltok róla ? Elfogadott már, hogy egy lány kezdeményez vagy nem szabad kitárulkozni ?

2020. okt. 26. 00:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#17 nálad mit jelent az hogy "liga feletti"? Csak mert az hogy "celeb, szénnégyúrt, modell" nem tűnnek egyetemesen pozitív jelzőknek.
2020. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

# 21


Azok a ligám felettiek, akik nem kezdenének vele, mert ők éreznének túl kevésnek. Az említett férfiak egészen más társadalmi rétegbe tartoznak, mint én, és általában hozzájuk hasonló nőkkel jönnének össze.


Külsőre kb. úgy nézki a dolog, hogy vele nem vagyok egy ligában:

[link]


Ilyen külsejű srácokkal meg lazán:


[link]


Nem azt jelenti, hogy az első kategória nekem valaha is kéne, én magam sem vonzódom az olyan pasikhoz, látom, hogy jól néznek ki, de valamiért nem keltenek vonzalmat.

2020. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A két linkelt faszi sztem tök ugyanaz a "liga". Csak az első ki van gyúrva, mondhatni már túlzottan is.
2020. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!