Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ennyire magasra vitte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ennyire magasra vitte az egotok a Tinder és a Facebook, már senki nem elég jó nektek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és minden éven születésnapok előtt megfogadom, hogy végre lesz egy értelmes barátnőm.


De ez vagy 3 éve csak egyszer sikerült.


Próbáltam már annyi féle módon és mégse kellek csak az igénytelen mocskos c. rétegnek.


Facebook: visszajelölnek de nem válaszol a többség sajnos.


Tinder: lapos üzengetések


Sokszor elkeserítő, hogy a volt osztálytársaimnak aki jól nézett ki, mindig volt párkapcsolata.



Tudom, hogy átlag alatti a külsőm de akkor minek match-elnek Tinderen?? Ha nem válaszolnak...



Régebben nem volt ez a válogatás mint most, a Facebook és a Tinder tönkre tette a nőket, bőség zavaruk lett.



2020. okt. 25. 06:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az előző barátnőm se tetszett az elején aztán magába bolondított. És letöltötte a Tinder ami úgy felvitte az egoját, hogy ő dobott engem.😭🤬
2020. okt. 25. 06:56
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert nincs sikered a nőknél, még beláthatnád, hogy az általad említett weboldalak nem társkeresésről szólnak. Összetéveszted a szezont a fazonnal!
2020. okt. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Kapásból rossz helyen keresgélsz!


Facebook? Bocsi de az relatív magán dolog/ szórakoztató felület nem társkereső, nekem is ha ott ír valaki 5 évente egyszer akkor megírom, hogy bocsi nem akarok ismerkedni...



Tinder? Mégrosszabb... Úgy kuka ahogy van.


Élőben kéne ismerkedni/ badoo( de ez se az a fuuu de jó de 100x jobb, mint a tinder...)


Az is lehet a teknikáddal van baj, vagy túl rágörcsölsz sőt tuti a görcsölés. Nekem is ez volt. Annyira vágytam rá, de nem... Hagyd a fenébe az erőltetést.



Feltételezem a cicamacákról beszélsz amúgyis



27L

2020. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem vagyok fent Tinderen.

2. A Facebookot nem társkeresésre használom, random idegeneket nem jelölök vissza, ha valaki üzenetet ír, aki nem ismerősöm, nem is mindig kapom meg egyből.

3. Ha átlag alattinak tartod magad, miért várod el, hogy mások vonzónak tartsanak?

2020. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Öszintén szólva a stílusod alapján, meg amennyire lenézöen írsz a nökröl, nem csodálom, hogy nem akar veled lenni senki!
2020. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Most azon vinnyogsz, hogy a nők úgy viselkednek veled, ahogy te velük? Igen, a nők azok közűl válogatnak, akik megütik náluk a mércét. De a pasik is pont így viselkednek.
2020. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem fogadtad meg, hogy fejlesztesz magadon? Elkezdesz tanulni, hogy normális életed legyen, normális munkád, javítasz a külsődön, kicsit művelődsz, építed a belsőd, hogy olyan nőnek is tudj nyújtani valamit, akinek nem a legaljával kell beérnie?
2020. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Lehet ő is 35+ eves, ott mar nagyon nem tudsz javitani a kulsodon.
2020. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Facebook nem tarskereso. Olyan celzattal ott egy no sem fog veled leallni


Tinder pedig csak szexpartnerkereso beteg embereknek. Eloben ismerkedj

2020. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Pontosan így van inkább maradok egyedül mint hogy lejjebb adjam az igényeket duma megy
2020. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!