Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ennyire magasra vitte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ennyire magasra vitte az egotok a Tinder és a Facebook, már senki nem elég jó nektek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és minden éven születésnapok előtt megfogadom, hogy végre lesz egy értelmes barátnőm.


De ez vagy 3 éve csak egyszer sikerült.


Próbáltam már annyi féle módon és mégse kellek csak az igénytelen mocskos c. rétegnek.


Facebook: visszajelölnek de nem válaszol a többség sajnos.


Tinder: lapos üzengetések


Sokszor elkeserítő, hogy a volt osztálytársaimnak aki jól nézett ki, mindig volt párkapcsolata.



Tudom, hogy átlag alatti a külsőm de akkor minek match-elnek Tinderen?? Ha nem válaszolnak...



Régebben nem volt ez a válogatás mint most, a Facebook és a Tinder tönkre tette a nőket, bőség zavaruk lett.



2020. okt. 25. 06:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen stílussal hogy pitsába vagy még szingli, kérdező, de komolyan? :DDDDDDD
2020. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!