Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ráírok egy srácra ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy srácra ismerkedés céljából leszerepelek előtte ? Mennyire elfogadott ez a fiúknál, hogy egy lány próbálkozik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de nincs semmi kapcsolódási pontom vele (se közös barát, se olyan hely ahova mindketten járnánk) Elég közel lakunk egymáshoz és gondoltam rá, hogy valamikor szóba elegyedek vele, de annyira különböző időszakba mozgunk, hogy szinte soha nem futunk össze...Ha ráírnék fbon, hogy nincs-e kedve megismerkedni vagy beszélgetni akkor leszerepelnék a szemébe ? Van bennem egy félsz, hogy ha kezdeményezek egy srácnál akkor mindegy, hogy tetszem-e neki vagy sem mindenképpen kihasználja az adódó alkalmat, mert gondolni fogja, hogy nekem tetszik... félek hogy csak kihasználná a lehetőséget. Mit gondoltok róla ? Elfogadott már, hogy egy lány kezdeményez vagy nem szabad kitárulkozni ?

2020. okt. 26. 00:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Ismered egyaltalan? Az h csak kulsore tetszik az rohadt keves. Ki tudja mikyen belul, lehet egy pszichopata
2020. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11.-nek.


Igazad van!


Innentől kezdve a legjobb, ha csak családon belül ismerkedik párkapcsolatra, ugye? Tesók unokatesók, apa, nagynéni,...

2020. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10.-nek.


Baromság!!!


Nálam próbálkoznak nők. Tudják ki/mi vagyok, meg bejön nekik a kocsim.

2020. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, a 13-as válaszolónak. "baromság"...Nem értem a válaszodat. Az,hogy Nálad próbálkoznak nem cáfolata annak,hogy egy korábbi ilyen jellegű kérdésnél a pasik totálra lehúzzák, gyanakvóan kezelik az ismerkedni vágyó nőt.


Mert egyébként ki/mi vagy? Bejön a kocsid?Pár embernek van kocsija....akármilyen/bármilyen/egyedi/nagyértékű.

2020. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve a legjobb, ha csak családon belül ismerkedik párkapcsolatra, ugye? Tesók unokatesók, apa, nagynéni,...


Az itteni nők egyöntetűen harsogják, hogy ha egy normálisnak tűnő, vonzó pasi is odamegy hozzá az utcán, zsigerből elhajtják, mert biztos flúgúsőrülterőszakolós.

2020. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Kivétel nélkül minden pasi valami negatívumot sejtett mögötte..pl. csúnya, ribizli,ha nem lenne Vele gond nem kellene keresnie stb."


Talán lehet, hogy ez azzal függ össze, hogy a nők jellemzően messze a ligájuk feletti pasiknál kezdeményeznek. Nálam is rendre olyan nők tettek ilyet, akik -fogalmazzunk finoman- nem véletlen nem kerültek látómezőmbe.

2020. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Talán lehet, hogy ez azzal függ össze, hogy a nők jellemzően messze a ligájuk feletti pasiknál kezdeményeznek."


MESSZE a ligám feletti pasi nem létezik. Már ha szintezni kell, csak a celeb/szénnégyúrt, tökéleres arcú, dúsgazdag modell pasik vannak a ligám felett, de ők nekem alapból nem kellenek. Mégis rosszul sült el, ha nyíltan kezdeményeztem (kevésszer volt ilyen), jöttek, hogy nem tetszik, hogy tálcán kínálom magam, stb. Pedig a szintemen vagy az alattiak voltak.

Egyszerűen társadalmi beidegződés az, hogy sokan még mindig nem kedvelik, ha a nő kezdeményez.

2020. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha a "szinteden aluli" férfiak sem kérnek belőled, akkor az jól mutatja, hogy mennyire el vagy tájolva.


Persze foghatod a társadalomra, ha úgy könnyebb.

2020. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Van párom lassan 8 éve (velem egy szinten lévő). Annyit mondtam, hogy azon kevés alkalom, amikor én kezdeményeztem, nem sült el jól. Azt nem említettem, hogy millióan kezdeményeztek nálam, tehát "kértek belőlem". Nem vagyok eltájolva. Nem arról volt szó, hogy hány ember kér belőlem, hanem arról, hogy sokaknál még mindig nem pozitívum, ha egy nő kezdeményez nyíltam és nem "jeleket küld", ennek pedig még mindig társadalmi oka van.
2020. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne ezzel bajom. Exemmel is úgy jöttünk össze, hogy tetszettem neki és odajött. Semmi gond nincs ezzel.

Ha nem jön oda lehet nem is tudok róla soha, hogy egyáltalán létezik.

2020. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!