Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, de nem volt még soha barátnőm, ez nagyon bánt, próbálok is tenni érte, de nem tudok változni. Járok edzeni, adok a külsőmre és mégis. Már felkerestem egy pszichológust is, akihez azóta is járok. Egyedül kicsit a kommunikáció jelent kihívást, nem tudom jól előadni magam és a hangom sem olyan erős, ez ennyit számítana? (Ha esetleg kíváncsi valaki, privátban tudok képet küldeni, hogy mit gondol rólam.)
2020. okt. 25. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mondjon bárki bármit, a kommunikáció nagyon fontos. Ha folyton feszült vagy ha egy lánnyal beszélgetsz az nagyon látszik és már azelőtt elvágod magad előtte, hogy megismerne.

Képét küldhetsz de szerintem nem a külsővel lesz a gond.

2020. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A külső egy fontos tényező, de a kommunikáció (nem csak a verbális, hanem a testtartás, tekintet, kényszer mozgások, mimika) talán még fontosabb. Ha minden pórusod árasztja a félelmet, akkor nem lesz sikered.
2020. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jó laza humoros dumával indítasz az már fél siker.Kicsit szemtelen is lehetsz. Ezek a domináns hím jellemzői, a nők ehhez akaratlanul is vonzódnak,persze nem ismerik be.
2020. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nálam a laza, humoros duma nincs meg, sőt idegen emberekkel félek szóba állni.
2020. okt. 26. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!