Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgynevezett "HAJTÓS" lányokat is elítéli a nép?

Figyelt kérdés

Hajtós: Elég csinos, elég ápolt, főleg nagyvárosi lány. Aki diplomás, van is valami melója, fenn tudja magát tartani, és mellette aktívan vadászik pénzes pasira.

Néha lefekszik egy szépfiúval, vagy izomaggyal, esetleg a főnökkel, de a cél egy max. + 10 évvel idősebb, jóképű, diplomás, pénzes, de nem feltétlen dúsgazdag pasi, aki mellett anya, és feleség lehet.



2020. okt. 21. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha nő vagy, és nem az a lényed egyetlen célja, hogy mindennemű saját akarat és elvárás nélkül szolgálhass egy férfit, akkor a csőcselék úgyis belédköt valamilyen címszóval, szóval ennyi erővel jobb szarni az egészbe.
2020. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11 ilyen elvárásai csak a szellemi toprongyoknak vannak. :D


Kérdező, engem pont nem zavar, hogy olyan partnert keresel, aki annyit tud nyújtani, mint te. Sőt... természetes szerintem. :) Bár nem tudom, hogy mit jelent nálad a pénzes, de azért ne az legyen mérvadó, hogy Gazsi +100k-t keres Tibihez képest, mert igen, ez valamilyen szinten elítélendő. Ha egyébként mind a két ember keresete kielégítő lenne.

2020. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

Köpedelem nök!!!!!


34F

2020. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Goldigger az ikyen nő, akkor is ha xafoljatom.
2020. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Cafoljatok.
2020. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Komolyan miért goldigger az, aki dolgozik és pénzes pasi kell neki? Szerintem igenis alap, hogy keressen annyit a pali, mint én.
2020. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16

Ha a férfiak is így gondolkodnának, akkor nem sok nő jutna farokhoz életében :D

2020. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Keresssen annyit? Nem muszaj. Eleg ha annyit keres h meg lehet elni belole. Usaban már 60% ban a nők keresnek tobbet.
2020. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Budapest világviszonylatban is nagyváros, nem mindenki New Yorkban él, USA-ban 4.-5. nagyváros lehetne, ha agglomeráció is számít, akkor is top10es.
2021. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ilyet, hogy Budapest világviszonylatban falu, olyan ember mond, aki nagyon kozmopolita-multikulti akar lenni, de annyira világjárt, hogy legfeljebb a bécsi karácsonyi vásárba vagy ibuszos tengerparti utazásra jut el.
2021. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!