Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok és nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Szerintetek melyik a rosszabb? Az úgynevezett "gülüszem", vagy a "csíkszem"?

Figyelt kérdés

Számotokra melyik a rosszabb, melyik az amelyik már annyira szörnyű, hogy automatikusan kizáró indok? Tudom, nem minden a külső, de a szem elég fontos és sokak számára egy számukra nem túl vonzó szemtípus kiakasztó lehet, hiszen azt kell látniuk sokszor, szemezések stb.


Melyik a rosszabb? Az olyan gülüszem, mint mondjuk ami Mesut Özil-nek van, vagy az olyan csíkszem ami Bud Spencer-nek?



2019. nov. 20. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
A gülüszem.
2019. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Volt gülüszem oszttarsam aki merhetetlen kedves közvetlen es okos. De eleinte kiràzott töle a hideg de az elmult.

A csikszem igy ebböl okulva sokkallta jobban irritàl.

2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Férfiként mondom, hogy a csíkszeműeket szeretik a nők, sajnos nekem kerek, nagy szemeim vannak, ez nem kell senkinek, hasonló lányoknak is a csíkszeműek kellenek, a csíkszemű csajoknak meg pláne.
2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#2


Ez komoly? Csak azért, mert egy gülü ismerősöd 'jóarc' akkor emiatt a csík azonnal rosszá vált? Milyen logika ez?

2019. nov. 20. 22:13
 5/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Habar a volt oszttatsnak kék a szeme az valamennyit làgyit a dolgon

2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
A gülü rosszabb, mert az félelmetes. A csík sem szép, de azt jobban el tudnám fogadni.
2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ugy ertem nem tudnam eldönteni melyik az irritalobb ha nem lett volna az egyikkel dolgom
2019. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#3


Nem nőként, de nálam nagyobb csíkszemű nincs és én csak a hátrányait érzem. Inkább értetek vannak oda, mert az "milyen cuki" :D


#Kérdező


Jobb példákat nem találtál?

2019. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a "gülü" jobban bejön, de a linkelt 2 pasi közül egyik se az esetem.
2019. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit hozzatennek, hogy a csíkszem az magasabb tesztoszteron szintre utal tudatalatt a nőknek, nagy "ártatlan",ugymond szép szemekkel sose fognak komolyan venni, mint férfi, csak kis aranyos barátnak, az ilyen vágott szemueket irigylem nagyon, emberileg is normálisabbak...
2019. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!