Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok és nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Szerintetek melyik a rosszabb? Az úgynevezett "gülüszem", vagy a "csíkszem"?

Figyelt kérdés

Számotokra melyik a rosszabb, melyik az amelyik már annyira szörnyű, hogy automatikusan kizáró indok? Tudom, nem minden a külső, de a szem elég fontos és sokak számára egy számukra nem túl vonzó szemtípus kiakasztó lehet, hiszen azt kell látniuk sokszor, szemezések stb.


Melyik a rosszabb? Az olyan gülüszem, mint mondjuk ami Mesut Özil-nek van, vagy az olyan csíkszem ami Bud Spencer-nek?



2019. nov. 20. 22:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Es mi van a guluszemu csikszemuekkel?
2019. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha feltétlenül választanom kéne, akkor azt mondanám, hogy a csíkszem jobban tetszik. Anno gimiben volt egy osutalytarsam akinek gülü szemei voltak, és ki tudta őket tolni, ami traumatikus volt, és ha gülü szemet látok, automatikusan az jut eszembe. :D


Bár ha oaszessegeben illik az arcberendezeshez, akkor szerintem mindkettő lehet vonzó.

2019. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet szép és csúnya is, mert attól függ, hogy milyen az arc többi része, hogy illik oda. Mindkét fajta szemmel rendelkező férfiak között láttam olyanokat, akik tetszenek.
2019. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Edricus te lemerem fogadni, hogy kvara elvagy tévedve önmagaddal kapcsolatban és ha lenne önbizalmad, rohadt jó noid lennének és nem itt szerencsetlenkednel évek óta. Ne a média ideálbol induljal ki, vegyük pl. az orrot, én világ életemben azt hittem hogy egy nagy orr, vagy egy görbe orr az milyen undorító, aztán nem rég jöttem rá, hogy bizonyos csajok, főleg akiknek kis szabályos van imádják, csak ugye a férfi feminin szépség ideál elnyomja ezt a véleményt. A lényeg hogy ne írd le magad annyira kitudja kinek jössz be iszonyatosan.
2019. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14


Egyszer igazán szólhatna akinek bejövök, mert egyelőre nem nagyon tudok ilyenről... Még személyiségre csak-csak, úgy még egész tűrhető esélyeim lennének - külsőre már annál kevésbé, azt hiszem. Kivéve ha éppen a "fétise vagyok", de hát ezt tudni... pont ezaz, hogy nem lehet tudni.

2019. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem fognak szólni Edricus, mert nők, tudod kinek szólnak? A szépfiúknak (egy bizonyos réteg) , te ebből téves következtetés vonsz le, holott tőled csak többet várnának. Ja és annál próbálkozz aki marhára tetszik. Én inkább szépfiú voltam régen, amíg tönkre nem mentem, a lényeg hogy akkor olyan csajoknak jöttem be általában akik nekem is, akik nem azok le se szartak, szóval érted, aki neked nagyon bejön ott valszeg kölcsönös lesz valamennyire, mert olyan hasonlósag és, vagy ellentét kombináció van kettotok közt. Ennyit tudok tanácsolni.
2019. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem a gülüszem nem tetszik.

Akkor már inkább csíkszem

2019. nov. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kirívó: ha nem nagyon, akkor egyik sem zavar.

De ha eléggé, akkor inkább már a gülü. Szerintem amúgy Bud Spencer csík-szeme még a nem olyan kirívó kategória, de az ázsiaiak a húzott szemük miatt egyáltalán nem tetszenek.

2019. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A gülü az biztos nem fog tetszeni. A csík meg attól függ, mennyire. A fele távol-keleti még azért nekem bejön, de az ilyen extrém paleoszibériai szemformák már nem.
2019. nov. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!