Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt egy emerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt egy emerre hogy kapcsolatfüggő ha soha nem volt még párja és úgynevezett vénszűznek számít 25-30 évesen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel próbálkoztak de kapcsolat nem lett mert a nő a túlzott akarás miatt vagy egyéb negatív bef. tényező miatt kikosarazta vagy "barátként" kezelte (szex nélkül)
2018. jan. 25. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan? A kapcsolatfüggő(szeretetk_rva), aki nem bír egyedül lenni, ezért kapcsolatból kapcsolatba ugrál, nem bír várni a megfelelő emberre. Semmi értelme a kérdésednek.
2018. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert valamit oda kell dobni és egyszerűbb pár betanult szót használni, mint normálisan átgondolni a helyzetet. Ha kapcsolatot akarsz, akkor csak kapcsolatfüggő lehetsz. Ha a nők egy részéről negatívat mondasz, akkor csak nőgyűlölő.
2018. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A kapcsolatfüggő defínició szerint az, aki mástól teszi függővé a saját boldogságát. Ez lehet egy szűz is, de lehet valaki akinek már volt ötszázcsiliárd kapcsolata is, nem ezen múlik.
2018. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Mert mindig az a fránya nő a hibás, ugye...?


A megnevezés tényleg pontatlan, de nem kell ahhoz kapcsolat, hogy az agyad, és az egész személyiséged a (nemlétező) szerelmi életed körül forogjon.

2018. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondjátok ezzel közvetve hogy az adott vénszüzek törődjenek bele hogy nincs kapcsolat és legyenek boldogak önmagukban? Ne akarjanak kapcsolatot?


Legyenek boldogak csak úgy?


Senki nem mondta hogy bárki is hibás lenne a nemek vonatkozásában.

2018. jan. 26. 00:00
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Én azt javasolnám, igen, hogy legyen boldog, nyugodt, kiegyensúlyozott szingli élete. Igenis lehetséges, én vagyok rá az élő bizonyíték.

A kapcsolat szerinted garancia a boldogságra? Hogyne, 2-3 évig, amíg tart a rózsaszín köd effektus. Aztán 10 évvel később a boldog szerelmesek jórésze a válóper kellős közepén vergődik, vagy épp rossz házasokként egymást marják-gyűlölik, és ennek a gyerekek isszák meg a levét keményen. Elég csak megnézni, milyen ütemben csökken a kapcsolatok, házasságok száma. Nem épp egy optimista jövőkép.

2018. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem rólam szól csak érdekel.
2018. jan. 26. 00:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták aki egy kapcsolattól teszi függővé magát (boldogságát, ambícióit, haladását) az kapcsolatfüggő. Mindegy van e épp kapcsolata.

Ami a boldogságot illeti szerintem minden embernek meg kéne találnia a helyét a világban anélkül is hogy párkapcsolatot alakítana ki. Nem függhetünk egész életünkben valaki mástól semmilyen értelemben.

2018. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!