Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami nem érhető itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nem érhető itt egyesnek abban h nem mindenki kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés

Az ilyen "Mi a véleményetek arról hogy X Y Z 30+ 40+ ... egyedül él és azt mondja h boldog". C kérdésekre gondolok.

Most komolyan mit kell ezen agyalni ? Vannak emberek ezen a Föld nevű helyen akik élik az életüket van valamilyen hobbijuk amiben örömet lelnek azt kész.


Ők akkor is meglesznek ha kapcsüggök ezt 100 milliárd év múlva se fogják megérteni. Mért fáj ennyire a másság ? Elnézve az itteni X vagyok 25 éves szűz még sosem volt kapcsolatom c 100.245. ilyen kérdést.

Komolyan inkább örülnötök kéne az előzőeknek nem ?



2017. jún. 27. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez jellem kérdés.

Nagyon sokan bizonytalanok, mindenhol azt látják/hallják, hogy x éves korra már illendő, hogy családod, gyereked legyen és amikor közelednek ahhoz a korhoz kétségbe esnek, hogy most akkor ők csinálnak-e valamit rosszul.


Nem kell őket bántani, mindenkinek lehet valamilyen problémája.

2017. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aha bár én pont azokra gondoltam akik e nélkül simán megvannak. De azért kösz a választ.
2017. jún. 27. 07:52
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem átjött mit szerettél volna.

Vannak akik nem kapálóznak görcsösen, hogy legyen kapcsolatuk és őket nem értik sokan, hogy miért.

2017. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Számomra rémesen buta ember az, aki ezt nem képes felfogni. Szépen beleültették az emberek fejébe, hogy kapcsolat nélkül semmit sem érsz. A szomorú, hogy ezt el is hitték. Mondom ezt úgy, hogy már voltak barátnőim és jó ideje nincs. De elvagyok, nem rinyálok, mint itt sokan.
2017. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor êld az életedet azt kész!Nem kötelező màs problémàjàval foglalkozni nem tart senki a fejedhez puskàt hogy kiír egy olyan kérdést amit tök nehéz megvàlaszolni!Ennyi erővel elmehetsz edzeni vagy bàrmi màs !
2017. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg magadat nem tudod boldoggá tenni, és nem tudsz harmóniában élni, addig mással sem fog. Az ember alapvetően egyedül van, csak van, hogy van egy társa hozzá. Meg kellene érteni, hogy pár nélkül is mindenki értékes, az élet szép, és igen, nyilván mindenkinek vágya, hogy meglelje a társát, nem szabadna világvégeként kezelni, amikor nincs!
2017. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lazy Lover ***** válasza:
Mert primitivek azért
2017. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha arra vágysz hogy egyedül élj akkor egyedül is fogsz és ha szeretnél egy tàrsat akkor majd nem kapod meg mert igy àltàl hozzà !De nem baj akkor is azt mond ha majd magànyos leszel akkor gondolom szeretnél egy tàrsat !
2017. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondom ezt úgy hogy nem egy ismerősöm van aki igy él ezzel nincs semmi baj lehet így is élni csak a gond ott van ha baj van kihez fordulsz majd kit hívsz ?!Tudod nem mindenki szingli pàrti !:D
2017. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
irigykedek azokra, akik kepesek boldogok lenni tars nelkul... en nem tudok, akarhogy erolkodok, es lehet, ez valami betegseg, Fogalmam sincs, de egyedul egyszeruen nem megy. es nem tarsadalmi elvarasok miatt, nekem ez az erzes belulrol jon. pont, hogy mindenki azt sulykolja belem, hogy egyedul is lehetek boldog, de nem megy...
2017. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!