Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami nem érhető itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nem érhető itt egyesnek abban h nem mindenki kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés

Az ilyen "Mi a véleményetek arról hogy X Y Z 30+ 40+ ... egyedül él és azt mondja h boldog". C kérdésekre gondolok.

Most komolyan mit kell ezen agyalni ? Vannak emberek ezen a Föld nevű helyen akik élik az életüket van valamilyen hobbijuk amiben örömet lelnek azt kész.


Ők akkor is meglesznek ha kapcsüggök ezt 100 milliárd év múlva se fogják megérteni. Mért fáj ennyire a másság ? Elnézve az itteni X vagyok 25 éves szűz még sosem volt kapcsolatom c 100.245. ilyen kérdést.

Komolyan inkább örülnötök kéne az előzőeknek nem ?



2017. jún. 27. 07:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kérdés jogos amúgy, sok ilyen módon gondolkodó ember van, ennek szociális, egzisztenciális, családi, vallási, intellektuális, stb. okai vannak...szerintem hagyd őket úgy, ahogy vannak, éld a saját életed...
2017. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak semmit rosszul. Csak a társadalom elöregedő, még most is a régi normákat tartják egyenes útnak, vagyis a család és gyerek. De már ez nem trendi. 21. században élünk, a szingliség százada ez.
2017. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen ez elgondolkodtató sokan inkàbb beleragadnak egy olyan bántalmazó kapcsolatba ami teljesen tönkre teszi !Ma már egyàltalàn nem furcsa ha valaki nem alapít családot csak azért hogy elfogadja a családja stb!Valaki pont ezért vàllal mert valahol ezt làtta a szüleitől ez a normàlis a jóban rosszban tartsunk ki a másik mellett közben elfelejtik hogy már teljesen más világban élünk !Ahol már kiléphetünk egy hàzassàgbol és élhetjük az êletet !
2017. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, Kérdező. Én is ilyen vagyok, 32, magányos, és mégis boldog tudok lenni. Sok tönkrement párkapcsolat kellett hozzá, ez igaz, de még relative időben beláttam, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, és hagytam az egészet a 3,14csába.

Persze az akaratgyenge kapcsolatfüggő jellemtörpék ezt nem tudják átlátni. Olyan, mintha egy vaknak magyaráznád, mi az a kék.

2017. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2017. jún. 30. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!