Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A volt barátnőm az kapcsolatfü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm az kapcsolatfüggő vagy csak elmebeteg?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel mert nem bírtam elviselni a minden lében kanál,okoskodó,nagyszájú...stílusát.Össze visza könyörgött,hogy ne szakítsak vele,utána fenyegetőzött ezzel azzal...Aztán 1 héten látom a facén,hogy új barátja van(2,5 évig voltunk együtt)szivecske meg minden hülyeség...De még mindig hívogat.Amikor mi is összejöttünk akkor se volt átmenet,mert még megvolt az előző mi már 2hónapig titokba együttvoltunk. Nem az zavar,hogy összejött mással,de akkor minek hívogat meg minek akar találkozni velem? Azthiszi vissza tud szerezni,de ezzekkel a játszmájával csak jobban kiábrándulok belőle.
2017. nov. 11. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudtál vele 2,5 évig lenni? :O

(Kalap emel....)

2017. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A kettő nem zárja ki egymást.
2017. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg, de masszívan :D az én exem is ezt csinálta 😂 tudnék mesélni róla naphosszat
2017. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szex az nagyon jó volt vele,meg szerelmes is voltam bele,ami nagyon lassan múlik sajnos,de a viselkedése kiborító volt számomra.( lehet miatta kezdtem hirtelen őszülni a sok idegeskedéstől)
2017. nov. 11. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem múlik lassan??

10X gyorsabban múlik, mint ahogy keletkezik.


Nagyon beteg. Kapcsolatfüggőségéről nem tudunk beszélni.

2017. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!