Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg téves lenne ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg téves lenne ez az állítás?

Figyelt kérdés

Elég sok lány ismerősöm van munkahelyen,iskolában.Óhatatlanul szóba kerül a pasizás is saját sztorijaik formájában. Azt tapasztalatom,hogy különböző formában,de legalább 10-15 fiú csapja a szelet egy adott lánynak csak(!) online formában.

Természetesen már amennyire férfiként meg tudom ítélni azért minőséget tekintve elég hullámzóak az "udvarlók".Bár az tagadhatatlan tény,hogy férfiként én sosem tapasztaltam hasonlót,hogy úgymond ennyi "érdeklődöm" legyen vagy egyáltalán egy nő csak úgy rám írjon.

Igazán érdekessé viszont,akkor válik ez a történet,hogy míg a lányok folyamatosan panaszkodnak,hogy milyen "nehéz" nekik a partnerkeresés,eközben az én számat egyetlen ilyen jellegű megjegyzés sem hagyta el.

Valójában a nőknek nehezebb a társkeresés?



2020. okt. 6. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Átlag alatti nő vagyok. Nekem igen. Egyetlen kissé aberrált fazon van jelen az életemben tizenpár éve kisebb-nagyobb megszakításokkal. Rajta kívül senki nincs képben sem most, sem 2 hete, sem 2 hónapja, sem ... Szóval ja, nekem csak válogatnom kell a tengernyi nem is akármilyen jelentkezőből, ahogy azt itt elképzelik...
2020. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon lányfüggő... Persze ha neked csak a minimum 10/8-as, nagy baráti társaságal rendelkező, instás egyetemisták számítanak lánynak, akkor lehet, hogy nagyrészt igaz lesz az állításod. De a csúnyábbak, az introvertáltak, az idősebbek, a gyerekesek is mind lűányok/nők, így máris téves lesz az állítás.

Legjobb példa én és a legjobb barátnőm. Én átlag alatti vagyok külsőre, a személyiségem sem épp a legjobb, introvertált vagyok, kevés barátom van, nem hívnak sehova, így nayon ritkán járok el otthonról, nincsen Tiktokom, Instára és face-re meg kb 8 havonta rakok ki egy képet. Az ég világon senki nem "próbálkozik". Tényleg, nulla ember. Senki. (Ami egyébként nem baj, nem is várom el.)

Míg a barátnőm a szöges ellentétem. Ő szép, kedves, mosolygós, nyitott, nagyon könnyen ismerkedik. Tiktokra is naponta rak ki dolgokat, face-re is, meg instára is, van, hogy napi 5 képet (storyba) is, és ezt szinte minden nap. Na neki tényleg ennyien csapják a szelet, állandóan megtalálják élőben is és online is. Főleg, amikor letölti a Tindert vagy a Badoot is. Viszont neki se jön össze senkivel egy éve. A legtöbb fiú vagy csak megdugni akarja, vagy kiderül, hogy van velük valami gond (pl több is drogozik, vagy csúnyán beszél vele, hisztisek, ha nem ír vissza egyből, megsértődnek, ilyenek...). Néha van egy-kettő, akik normálisak lennének, de ők meg neki nem tetszenek, vagy külsőre, vagy csak nem megy velük.

2020. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11: Miért van az, hogyha arról szól a kérdés, akkor minden női válaszoló elpanaszkodja, hogy mennyien próbálkoznak náluk, amikor viszont másról, akkor tuti, hogy azért megy a panaszkodás, mert senki sem próbálkozik?

Mondjuk, eleve javíthatod át a válaszod, mivel elég valószínű, hogy valaki majd meglep egy priváttal.

2020. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!