Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg téves lenne ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg téves lenne ez az állítás?

Figyelt kérdés

Elég sok lány ismerősöm van munkahelyen,iskolában.Óhatatlanul szóba kerül a pasizás is saját sztorijaik formájában. Azt tapasztalatom,hogy különböző formában,de legalább 10-15 fiú csapja a szelet egy adott lánynak csak(!) online formában.

Természetesen már amennyire férfiként meg tudom ítélni azért minőséget tekintve elég hullámzóak az "udvarlók".Bár az tagadhatatlan tény,hogy férfiként én sosem tapasztaltam hasonlót,hogy úgymond ennyi "érdeklődöm" legyen vagy egyáltalán egy nő csak úgy rám írjon.

Igazán érdekessé viszont,akkor válik ez a történet,hogy míg a lányok folyamatosan panaszkodnak,hogy milyen "nehéz" nekik a partnerkeresés,eközben az én számat egyetlen ilyen jellegű megjegyzés sem hagyta el.

Valójában a nőknek nehezebb a társkeresés?



2020. okt. 6. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a nőknek minden nehezebb, és most már menj aludni!
2020. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen srác van a közelemben, lassan 10 éve barátok vagyunk. Meg az unokatesóm, de remélem őt semmilyen mérce szerint nem kell a "háremembe" számolnom.

Ennyi.

Nem minden nő egyforma, nem mindenki annyira szociális, vagy igényli annyira az ellenkező nem jelenlétét, esetleg nem annyira aktív a közösségi felületeken, hogy fürtökben lógjanak rajtuk a pasik.

Ami a kinek nehezebb kérdést illeti, nincs rá válasz. Mindkét nemnek marha nehéz olyan párt találnia akivel kölcsönös a szimpátia, vonzalom és kielégítik egymás igényeit.

2020. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó példa neked a kolléganőid? 15 szerencsétlen legyeskedik mindegyik körül, de mégis egyedül vannak. Ez jól mutatja, hogy milyen minőségű emberek ezek.

Soha ne felejtsd, hogy nőknél a társkeresés nagyobb téttel jár; ha bárkivel lefekszik, ő kockáztatja a terhességet, te max a gyerektartást. Tehát ők jobban megválogatják, hogy kivel legyenek.


Egyébként kalapomat rá, hogy a kolléganőid udvarlói között van átfedés. Az online társkeresés már csak ilyen. Illetve halom hazug fickó van ott.

2020. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
20:51-es El is lehet vetetni a gyereket.
2020. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"de legalább 10-15 fiú csapja a szelet egy adott lánynak csak(!) online formában."


Ugye tudod, hogy ezek a fiúk nem csak egy lánynak csapják a szelet?

Ennyi erővel mondhatjuk azt is, hogy milyen jó a fiúknak, egyszerre akár 20 nőt is fűzhetnek, bőséges kánaán.

2020. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a dolog.

Leher hogy 10-15 csávó csapja a szelet de valszeg a legtöbbel van valami bibi. És itt most nem a hatalmas elvárásokról van szó.


Saját sztorim: csinos lánynak tartanak, közel sem vagyok 10/10 topmodell de elég sokan megnéznek pl utcán,stb. Vannak szépséghibáim, vannak olyan dolgok amik kifejezetten jól néznek ki.

Nem csapja a szelet egyszere 10-15 pasi se így-se úgy. Viszonylag ritkán találnak be online (v máshogy) emberek ez talán annak is köszönhető hogy pl nem vagyok túl aktív a közösségi médiában, nem rakok fel gyakran képet, nem szorizgatok gyakran v sokat stb.


DE! Amikor megtalálnak akkor csomószor a fejemet fogom. Nem azzal van a baj hogy egy srác ráír egy csajra, hanem egyebekkel.

Pl idős bácsi, fura (lehet kamul profillal írt fbon hogy szívesen találkozna velem, részleteket rám bízza. Honnan, hogyan talált meg? Nem tudom

Másik: srác régről ismerős volt fbon de nem tartunk kapcsolatot, egyszer random rámírt és össze-vissza dumált mindenféle hülyeségről.

Harmadik (ez nem rég volt): a csávó akinek amúgy a profilján az volt kinn hogy milyen egyetemi diplomái vannak, rámírt egy insta story kapcsán hogy nem találkozhattunk/beszélhettünk-e x éve y helyen. Mondom, nekem nem rémlik. Erre visszaír hogy én milyen szakra járok(?? mi köze 2nek egymáshoz). Leírom. Majd annyit ír hogy az biztos jó, gondolom így már nincs is kedved beszélgetni.

Na most őszintén tényleg nem volt kedvem, de aki akar valamit egy csajtól...v csak szimplán szimpatikusnak találja és gondolja ráír...az legalább ne ennyire bénán tegye.

Nem arról van szó hogy baj vagy hogy zavar mert szerintem tök kedvesen és korrekten válaszoltam de egyszerűen fel nem fogom hogy mások nem érzik át azt hogy ezekkel mennyire elvágják magukat? Gyakorlatilag magának ássa a sírgödröt..


Nem kell verseket írni meg semmi de aki ennyire béna/fura szövegekkel ír rá az emberre az mit vár? V nem tud reagálni semmit? Vagy pocsék a helyesírása? Ezek egyszerűen igénytelenségek.


Egyszer volt egy olyen eset hogy egy társaságban egy srác konkrétan elmondta hogy csinosnak és szimpatikusnak tart és szívesen elhívna randira, elmennék-e vele. És itt sem Brad Pittre kell gondoli, nem volt nagy mellénye. Tiszta, korrekt.


Én udvariasan visszautasítottam mert nekem úgy nem tetszett a srác (nem, nem azért mert nem Brad Pitt volt) VISZONT baromira tudtam értékelni ,hogy korrekten, egyenesen elmondta mit szeretne, ráadásul mások előtt. Ez nagyon jól tud esni egy embernek.


Tehát összefoglalva hiába irkál egy csajnak 10 ember ha abból a 10ből jobb esetben 1-2 lesz az aki normális, normálisan ír és nem csak megdugni akarja. És így igen, nehéz.

2020. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Körül kell nézni munkahelyen! Látok én is olyant, hogy egy csaj körül, 8 órás műszakban egymást váltják a pasik, csak hiába, ha az meg a pénzre megy, így a kollégák eleve esélytelenek, hiába mennek oda jópofizni. Csaj meg rafinált, mert azért élvezi, hogy szórakoztatják, kedveskedik, ezzel meg hiú reményeket ad nekik.
2020. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a nőknél van 10-15 jelölt, de nekik nehezebb a társkeresés? Hát, igen. Abban az esetben, ha megakarják maguknak nehezíteni a dolgot, akkor valóban nehezebb.
2020. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval a nőknél van 10-15 jelölt"


A férfiaknál is. Egyszerre kb. ennyi nőre nyomulnak. A különbség az, hogy ők olyanokra, akik tetszenek nekik, míg fordítva ez nem igaz.

2020. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

#9: A két oldal jelöltjeit kb. olyan szinten hasonlítottad össze, mint a választásokon indulókat és a választókat. Az egyik fél azért jóval előnyösebb helyzetben van. De, akár az álláslehetőségeket is lehetne mondani: Azért más a helyzet, ha 15 cég akar megnyerni téged, mintha te akarnál 15 céget megnyerni.

Az már egyéni szociális probléma, ha valaki el van szállva magától és jóval a jelentkezők fölé lövi magát. De, ne adja elő, hogy neki mennyire rossz.

2020. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!