Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek itthon izgalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek itthon izgalmas lányok?

Figyelt kérdés
Olyan unalmas az összes, semmi egyediség. Ezalatt azt értem, hogy minimum ne legyen okostelefonja. Onnantól kezd izgalmas lenni.
2020. szept. 18. 07:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert fájdalmasan szellemtelenek hozzá. Érdemi intelligencia híján marad a nagyképűség, hangoskodás, majomkodás a többi ösztönlénnyel.
2020. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
97%
Mármint attól fájdalmasan szellemtelen valaki mert van okostelefonja?
2020. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
4%
Attól, hogy semmi másra nem képes csak azt a szrt nyomkodni, meg nézegetni hányan likeolták a szrait. Ez az élete a butáknak. Ha valamit tenni kellene, természetesen kihúzza magát minden alól, oldja meg más. Néha azért legyen szórakoztatóbűvész az épp aktuális kandurja, mert gyorsan visszalikeol egy-egy likeot, azt akkor a likeok összebutoroznak, majd megy a körforgás tovább. Nah ezért szellemtelen ösztönlény valaki...
2020. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudnám, hogy milyen bölcs vagy akkor arra gondolnék, hogy csak egy frusztrált, puncihiányos ffi vagy aki ad hangot az irigységének.


De mivel tudom, hogy bölcs vagy ezért csak annyit mondok, hogy taníts még mester, isszuk szavaid!

2020. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
29%

Én is rühellem ezeket a telkoholistákat, undorítóak..., inkább a vibrátorával játsszon annyit, mint telójával.

Szorongatják, mint az infúziót bár attól jobban lennének, de telótól csak egyre hülébbek;)


Ma a telószorongató, tetkós, kölnitől bűzlő, bohócjelmezes, bagzó nő a legalja a női nemnek.

2020. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%

Izgalmas nő = nincs okostelefonja? :D


LOL, ez még férfi szemmel nézve is szánalmas

2020. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
5%
Tudod mi szánalmas férfiszemmel? Pitiző manginaként nőseggeket nyalni egy nyilvános oldalon.
2020. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
93%

Az nem egyéniség, ha nincs telefonod. Nagyon is régóta menőznek már azzal, hogy nekik bizony se tévééjük, se telefonjuk, de azért persze mindezt a neten meg Fb-on nyomják, mint te :D

Elárulom, SEMMIT nem vesz el vagy tesz hozzá az ember személyiségéhez az okostelefon, szóval ezen kár rugózni.

Én úgy tartom, hogy van egyéniségem, de nem győzködök erről senkit, amit én tudok az nekem elég. Van párom is, aki nagyon is izgalmasnak tart, szóval köszönöm szépen, megvagyok.

Talán a többi ilyen "izgalmas lány" is azért van számodra elveszve, mert kapcsolatban vannak épp.

2020. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként rengeteg ilyen izgalmas lány van. A piacokon, orvosi rendelőkben, templomokban, nyugdíjasklubokban bőven találhatsz magadnak egy ilyen izgalmas, egyedülálló (özvegy) csajt, akivel közösen szidhatjátok a mai fiatalokat.
2020. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem, hogy a telefon határozná meg az egyén izgalmassági szintjét.. valaki régi telefonnal is lehet halál unalmas, más meg okostelefonnal érdekes és színes. attól mert valakinek okostelefonja van, nem jelenti azt, hogy hozzá van ragadva egész nap
2020. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!