Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok mindenkinek nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenkinek nem volt még kapcsolata 22-25 év között?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem hogy már csak én vagyok kívülálló, de azért bízom benne hogy nem csak én.

Mások is vannak akiknek nem volt még senkijük ebben a korban?


3 hónapnál rövidebb kapcsolat nem számít bele!


2020. szept. 7. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pont ennyi idősen volt kapcsolatom először és vélhetően utoljára is.

Majdnem 3 evig tartott.

Vele csókolóztam , feküdtem le először és azóta is utoljára, meg úgy konkrétan minden ami kapcsolatom a női nemmel van/volt az kizárólag vele történt.

Szóval fel a fejjel lesz még rosszabb is!

Főleg ahogy telik az idő és öregszik az ember annál nehezebb lesz.

Akinek tini korában kimarad az ismerkedés, randizás, szerelem, csók vagy egyéb intim kapcsolat, közeledés annak utána szinte lehetetlen lesz valaha is normális párkapcsolatot kialakítania. Maximum ha hatalmas mázlija van.

Nekem az volt, de még egyszer biztosan nem lesz.

2020. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11 és mit gondolsz, adott annyi tapasztakatot, hogy kondjuk 5 vagy 10 év múlva ha lehetne mégegy, számítson. Vagy egy tapasztalatlannal lennél szinte egy szinten?


Arra vagyok kíváncsi mennyit számít az az egy, ha volt is, komolyabb időtávlatból?

2020. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem számít, ugyanúgy tapasztalatlan, "szűznek" érzem magam. Főleg, hogy fogalmam sincs arról sem, hogy hogyan jöttünk össze. Nem a "klasszikus": megismerkedünk, randizás, csók, szex volt hanem inkább csak olyan teljesen random dolog. Ezért nincs fogalmam arról továbbra sem hogy mit is kellene tennem "csajozás", ismerkedés címszó alatt.

Szóval hiába beszélgetek azóta is csajokkal, próbalkozom, valahogy soha nem lesz semmi, max egy jó társalgás, de semmi egyéb.

A kapcsolatok meg (jó esetben) minden esetben egyediek, és mivel minden ember (szintén jó esetben) egyedi így sokat nem lehet felhasználni szerintem egy előző kapcsolatból egy újban. Max annyit, hogy áltlában mit nem erdemes csinálni. Csak ezzel meg az a baj, hogy lehet egyiknek x dolog nagyon bejön a másik meg irtózik tőle.

Az én esetmeben pedig amiatt is érdekes a dolog, mert egyszerűen nem erzem azt, hogy bármit is rosszul csináltam volna, vagy hogy lett volna olyan dolog ami miatt tényleg érthető a viselkedése.

Egyszerűen talált egy izmosabb, gazdagabb, menőbbnek tűnő csávót, aki jobban illeszkedett a vilagképébe. Valószínűleg engem soha nem szeretett igazán, de ami biztos, hogy 0 tisztelet és megbecsülés volt benne irántam.

2020. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11-esnek nagyon igaza van.
2020. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13-as: Már jó régi kérdés:) De valamit mégis jól csináltál kétszer is.Egy az hogy lett párod, másik, hogy 3 évig tartott egy kapcsolat.Ezt azért nem lehet a szerencsére fogni. Valamit tudni kell hozzá.
2021. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!