Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ennyire a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire a férfiak ezen kiakadva?

Figyelt kérdés

Láttam valamelyik nap itt egy kérdést de nem találom hogy a férfi panaszkodott a pénisze méretére hogy neki csak 12-14 cm és hogy szerinte kicsi meg sok lány akivel együtt volt azt mondta hogy kicsi.

Mármint igen, olvastam hogy azért akadt ezen fent mert negatív visszajelzést kapott a pénisze méretére (bár érdekes hogy milyen nő az ilyen aki ilyet tesz?vagy leméri az épp aktuális partnere farkát? mondjuk azzal még nem is lenne gond ha csak szimplán kíváncsi.) de tulajdonképpen akármerre olvasom,látok cikkeket youtube videókat a 12-14 cm az teljesen egy átlagos méret. Angolul 5 inch és pont középtájék. Szerintem egy férfi nem ezért lesz kevésbé férfias mert nem 18 centis farka van, hanem az inkább már a kisugárzáson és viselkedésen múlik nem azon hogy mekkora van a gatyájába.

Bár külföldön elterjedtebbek az ehhez kapcsolódó fétisek (big dick worship vagy small penis humilation) ez mindkettő fétis és talán ezek miatt alakult ki hogy nagy hangsúlyt fektetnek a férfiak esetleg ott a nők is a méretre VISZONT rengeteg olyan bevallás is van hogy 2 méret között tegyük fel ahol 5-6 centis eltérés van a nők nem éreztek különbséget inkább azon hogy mennyire vastag is az a pénisz és nem inkább az hogy milyen hosszú.

Szóval ez az egész megdőlni látszik a komplexussal kapcsolatban hogy teljesen értelmetlen aggódni ha valakinek ekkora a farka mert teljesen átlagos és megfelelő, bőven elég max annak nem aki a vizuális élvezetre hajt de az meg ritka.

Nekem is pontosan ekkora, 13 cm és soha nem volt panasz rá sőt voltam olyan lánnyal akinek fájt (de azért mert vastag illetve volt akinek meg túl mélyre is ment.) Szóval ezek a netes állítások illetve hisztik a mérettel kapcsolatban teljesen nem valóságosak. Mielőtt valaki belekötne VOLTAM én is komplexusos a méretem miatt..kaptam én is negatívat de talonba/láthatatlanba és nem közvetlen szexen belül. :)


Akinek más a véleménye leírhatja nyugodtan! Biztos van olyan akinek számít a méret, mert nem egyforma a hüvely mérete sem.



2020. szept. 7. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem 12 centis amivel nem vagyok túlságosan megelégedve, bár az ilyen dolgokat olvasva kicsit azért megnyugodok, viszont nagyon vékony szerintem. Még csak prostival voltam, szóval őszinte véleményt nem kaptam, de az óvszer kicsit lötyögött meg fel-le csúszkált egy picit. Szóval ha csak a vastagságot kell nézni, akkor sem vagyok előrébb.

Legalább tudnám, hogy vannak e konkrétan kisebb méretet gyártó óvszer márkák.

2020. szept. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed, hogy 5-6cm különbséget nem lehet érezni? :D
2020. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2020. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
9-esnek igaza van. A nőknek a méret a lényeg, és nekik a 17-18 cm az ideális ami egyben az átlag is. Az ényém bőven átlagon aluli, csak 14-15 cm. 16 alatt kicsinek számít egy pénisz, 15 alatt pedig nevetséges számukra. Az hogy egy pasi milyen jó az ágyban a szerencsés genetikáján múlik. Nagy kuki nagy élvezet, kis kuki kis,élvezet. A normális hüvelymérettel rendelkező nőknek 16 cm től kezdődik egy pénisz, de inkább 17. Ezeket a kamu statisztikákat pedig nem kell elhinni. Nekünk nem volt szerencsénk, ennyi.
2020. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!