Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » De miért én keressek párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De miért én keressek párt, miért nem ő keres engem?

Figyelt kérdés

Annyira unom már, hogy minden a férfi feladata, meg amúgy sem lehet a legtöbb nőnek megfelelni. Most akkor minek tiplizzek ha úgy sem lehet esélyem? Nekem meg honnan kellene tudnom, hogy milyen szótlan anyámasszonylánynak jövök be?! Akinél meg lenne, az meg nem tesz azért semmit, hogy megismerjen engem. Hát így hogy jut ez a világ?


Itt porosodok egymagam, tök jól nézek ki meg minden, de bevallom egyedüli hibám, hogy nem vagyok kő gazdag, de és akkor mi van?



2020. szept. 3. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a tök jó kinézet milyen?
2020. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párkereséshez is lusta vagy és semmilyen támogatásra nem számíthat a jövendőbeli feleséged, a gyerekeid anyja, akkor minek neked nő? Minek neked család?
2020. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 acelsziv ***** válasza:
83%
11 úgy néz ki, mint egy jó nagy tök 😄
2020. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na megjelentek az ezeket se senki, frusztrációban úszkálók.


12-es az "Annyira unom már,..."-ből mi nem világos számodra, hogy arra a következtetésre jutsz, hogy lusta vagyok? HA?????


Milyen támogatásról beszélsz? A családi kassza nem arra való, hogy a kedves feleség kiélje minden vágyát (a.k.a. támogatás), osztozkodni is tudnia kell, mert akkor a család többi tagja sínyli meg a hóbortjait.

2020. szept. 3. 20:47
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tökfej vagy,ahogy a 13#irja?
2020. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem látszik, hogy sokkal inkább fszfej? De annak legalább jó nagy! Sok csajnak bejött eddig, igaz csak ideig-óráig (hisz az ő fogalmaik szerint csóringer vagyok, és a dugás nem minden állítólag).


pedig én már úgy megalapítanék egy csodálatra méltó csajjal egy családot csömörön, de csömöröm van, hogy csöbörből vödörbe esem.

2020. szept. 3. 20:56
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki itt frusztrált, az te vagy kérdező.

Azt nem értem, miért csodalkozol, hogy nem kellesz senkinek.

Fejleszd kicsit az onertekelesed, és ezt szeretettel írom hidd el.

2020. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!