Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » De miért én keressek párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De miért én keressek párt, miért nem ő keres engem?

Figyelt kérdés

Annyira unom már, hogy minden a férfi feladata, meg amúgy sem lehet a legtöbb nőnek megfelelni. Most akkor minek tiplizzek ha úgy sem lehet esélyem? Nekem meg honnan kellene tudnom, hogy milyen szótlan anyámasszonylánynak jövök be?! Akinél meg lenne, az meg nem tesz azért semmit, hogy megismerjen engem. Hát így hogy jut ez a világ?


Itt porosodok egymagam, tök jól nézek ki meg minden, de bevallom egyedüli hibám, hogy nem vagyok kő gazdag, de és akkor mi van?



2020. szept. 3. 17:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

hogy=hova


csak túlságosan felzaklatott a mai napeseményáradata


plusz az egyik mondatod fel lehetne cserélni a másikkal, mert rejtett alany van benne és akkor könnyebben meg lehetne érteni

2020. szept. 3. 17:35
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Kő gazdag nem vagy, de kő bunkó igen, ez kiderül az írásodból.
2020. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 A FRANCOkat!!!
2020. szept. 3. 17:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj , a következők a lehetőségeid:


- nem keresel senkit maradsz a seggeden, meg sem próbálsz semmit sem, és maradsz egyedül.

2020. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így ne csinálj semmit, csak minden nap nézd meg az íméljeidet és a közösségi cuccaidat és akkor majd ha lesz egy ugyanígy gondolkodó lány, az mindenképpen jelentkezni fog és ki fog törni a boldogság. Egyszerű.
2020. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

"Annyira unom már, hogy minden a férfi feladata,...."


Márpedig ez így fog maradni az idők végezetéig, mivel ez a nőknek így kényelmes.

2020. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha kell valami, dolgozz meg érte.
2020. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7: Egy nőért? A nőért is én dolgozzak meg? Meg még tartsam is el? Így milyen példa lesz a gyerekeink előtt? Hogyan kell ingyen élni? Hát, nem!!!
2020. szept. 3. 18:05
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Tökre egyetértek a kérdezővel! Ráadásul én még keresetem is, és arra is szartak nagyívben. Írogattam a szép leveleket, érdeklődtem, kérdeztem, mentem, reakció vagy válasz: nulla, zéró, niente, nothing, lófsz.

Belefárad ám az ember egy idő után ha csak közönnyel találkozik.

2020. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
8, elhiszed, hogy a nők pont lešžarják, mit tartasz igazságosnak vagy helyénvalónak. A társkeresés a nők játszótere, ők válogatnak, neked meg igyekezned kell, hogy a hatalmas választékuk mellett, legalább egyikük pont téged válasszon. Arra, hogy mit kiabálsz a pálya széléről, ívben tesznek.
2020. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!