Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már évek óta nem volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már évek óta nem volt barátom és most megismertem illetve épp megismerek valakit. De sok trauma ért és ezért szó szerint rettegek. Mit csinálnátok a helyemben? Nem igazán tudok közel engedni valakit.

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is értem miért engem akar megismerni. Total defektes vagyok és nagyon nehéz lenne velem az élet. Konkrétan nem is érzem alkalmasnak magam az életre egy ideje. Attól is félek, hogy mindez kiderül. Ráadásul munkahelyi a történet ahol titkolom a problémáimat.
2020. aug. 26. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Nem akar veled élni, nem akar közös sírhelyet, gyereket még. Csak meg akar ismerni. Miért baj ez?
2020. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látod ezért....mert mindent egyből túlgondolok. :) Nem akarok csalódást okozni. Nekem is tetszik.
2020. aug. 26. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak te tudsz válaszolni. A régebbi sérelmeket el kell engedned. Ha most így érzel akkor ne ismerkedj, teljesen felesleges és a másik felet is tönkreteszed.
2020. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tönkre biztos nem fogok tenni senkit. Miért tenném? Nem is értem. Ha nem változik valami mindig ebben az állapotban leszek. Másrészt évek óta az első ember aki felkeltette az érdeklődésemet.
2020. aug. 26. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Mivel azt írtad, hogy rettegsz, nem tudsz magadhoz közel engedni senkit, nem érzed magadnak alkalmasnak az életre, egy kapcsolat így nem működik.
2020. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. Ezek alapján életfogytiglan szóló magányra kell ítelnem magam. Köszi.
2020. aug. 26. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolod. Lehet még párod, csak ne dobd el a fegyvert!

Ffi.

2020. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se gondold túl...

Ha elhív, akkor menj..egy kávé, egy mozi, egy séta...És majd látod..

Mitől félsz?

2020. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj, ha ennyire sok és erős a gátlásod, keress fel szakembert. Nem rosszból, akár 1-2 alkalom is hatalmasat tud segítemi. Közben folytasd az ismerkedést.

Én őszinteség párti vagyok, úgyhogy én tuti megmondanám, hogy "figyelj, egyelőre úgy néz ki, hogy én is kedvellek, de haladjunk kérlek lassan, mert csak lassan tudok megnyílni, régen sokat sérültem." Ha nem érti meg, akkor nem rá volt szükséged. Minden normális férfi megérti. Akkor meg pláne, ha elmondod, hogy igyekszel változtatni rajta, csak időt igényel.

2020. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, szó sincs itt arról, hogy életfogytig magányos leszel, ha teszel ellene.
2020. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!