Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lapos fenék tényleg kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lapos fenék tényleg kizáró ok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, látom, olvasom hogy a férfiaknál ez kizáró, ti mit tapasztaltok, hogy érzitek?

2020. aug. 23. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Múltkor is megismerkedtem egy lánnyal, nagyon jól elbeszélgettünk, tetszett a személyisége és a külseje is megfogott, de amint megláttam, hogy lapos a feneke tudtam, hogy ebből már nem lesz semmi xdd
2020. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem egyáltalán nem kizáró ok, ezer más sokkal fontosabb dolog van, ami problémát jelenthet. pld. az önbizalomhiányod
2020. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sajnos kizáró ok. :D
2020. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, ez nem önbizalomhiány, hanem realitás és látod, sokaknak tényleg kizáró ok.
2020. aug. 23. 16:18
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Milyen az a lapos fenék? Még a nagyon vézna lányoknak is formás kis popsijuk szokott lenni. Max valami öreg nőt tudok elképzelni lapossal.
2020. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Alapból nem kizáró ok, de hoszabb távon biztos rávenném hogy dolgozzon rajta egy kicsit.

Én is eljárok edzeni, hogy azért egy minimális izomzatom, formám legyen.

2020. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

A lapos fenék az abszolút kizáró ok, megmondom miért.


Ha egy nőnek lapos a feneke de mellé nagy cicije van az hülyén néz ki szerintem, ha lapos a feneke és kis cicije van akkor olyan mint egy 11-12 éves lány pedofil meg nem vagyok, még véletlenül sem.


A lány feneke ha nagyon szép formás de a lényeg, hogy van neki akkor nem kell, hogy a cicije nagy legyen, eddigi barátnőimnek mind kis cicije volt a legnagyobb az azt hiszem 75 B volt, de viszont mindegyiknek isteni fenek volt és ez inkább számít, tetszik ahogy "jár" mikor megy valahova, behajol akkor is látszik formásodik, ha pucsít szintén, jól csattog ha rávágok stb. a popsi nagyon fontos, ha csak a cicid lenne kicsi az nem számítana, de ez kizáró ok, igen.

2020. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nőként nem tetszik, de lehet ellene tenni természetes módszerekkel, viszont az mérhetetlenül szomorú, hogy a nők 90%-a konkrétan egy segg a közösségi média felületeken, hála az égnek én büszkén vállamon, hogy nem csak egy segg vagyok

21L

2020. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Semmibe nem telik lépcsőzni, guggolni, kitöréseket csin..ja várj, nő vagy, akk semmiképp ne pazarold az időd erre ha hisztizhetsz is helyette vagy irhatsz ide kérdést ezzel kapcs.
2020. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

8-as. A nő mai értelmezése: egy olyan élőlény, aki orgazmushoz juttat. Osztályzásuk: dugnám, szódával elmegy, kizárt hogy dugnám.


Az a vicces, hogy amíg a világ világ, mindig is ekötül forgott minden, a legnagyobb királyok, maffiózók is ezt vallótták. A többi csak a mese faktor.

2020. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!