Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy kövér férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kövér férfi miért olyan nehezen talál társat?

Figyelt kérdés
Nem tetszik a nőknek? Nincs tapasztalata, ami miatt idősebb korában sem tudja megértetni magát a nőkkel? Nem is tudja mit akar?
2020. aug. 8. 14:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

30.


Annyi a különbség, hogy a konzervatív trágárul szól be, a liberális pedig gyorsan nekiáll "az egészség érdekében" dumálni - egy piával a kezében vagy egy füvescigivel a szájában. Itt az orvosok voltak ilyenek régen. Nyenyenyenye hamar meg fog halni, ha ilyeneket eszik - aztán az orvos halt meg hamar a láncdohányzás okán.

2020. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem sem néztek soha meg a pasik, amíg 92 kiló voltam, de hogy emiatt homofób legyek... ott valami elcsesződött agyban.
2020. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul fogalmaztam, vagy félreértettetek, de az biztos, hogy totál félrement a kommunikáció. Most már eltértünk a témától, de ahogy látom, nem nagyon érkeznek az alapkérdésre válaszolók, szóval vágjunk bele.


Kezdjük ezzel: nekem aztán totálisan hót mindegy, hogy otthon mit csinál két (vagy több) ember. Tőlem aztán abba a testnyílásába nyom fel bárki bármit a másik beleegyezésével, ahova akar. A probléma ott kezdődik, amikor ebből hitvitát csinálnak, és verdesik a seggüket a földhöz, hogy "senki nem fogadja el őket". Valójában amíg nem az utcán igénytelenkednek és szándékosan gerjesztik az összetűzéseket, addig aztán mindenki ugyanúgy nem foglalkozik velük, mint ahogy én sem. És pontosan ez volt az igazi bajuk: hogy nem foglalkoztak velük. A marha nagy szexuális forradalom közepette ezek az emberek elkezdtek értetlenkedni és egy nemlétező diszkrimináció ellen tüntetve felemelni a hangjukat bicskanyitogató, szándékosan polgárpukkasztó, passzív-agresszív módon, és az a durva, hogy ahelyett, hogy elnyomta volna a felesleges hisztériát a nép, még adta alájuk a lovat a sok idióta majom. A végén elkezdtek gombamód elszaporodni az ilyenolyanszexuálisok, meg a hetvenharmadik nemet is feltalálták, de én mind a mai napig remélem, hogy ez az egész csak valamiféle globális médiahekk, vagy egy több százezer (több millió?) embert átfogó trollkodás volt. Ellenkező esetben maximálisan támogatom azokat az országokat, amikben pszichológiai betegségként kezelik azt, amikor valaki sem férfinek, sem nőnek, hanem valami röhejes, spontán kitalált neműnek vallja magát (talán Dánia ilyen hely? valamiért az rémlik, de nincs az az isten, hogy most ebbe nagyon beleássam magamat). Na, szerintem teljesen jogosan gondolom azt, hogy rohadtul igazságtalan, hogy a maguknak erőszakkal "elfogadást" kivívó deviánsokat most már tisztelnie kell mindenkinek és csak térden állva szabad előttük közlekedni, miközben mi, "kövér" emberek folyamatosan azt kapjuk a pofánkba, hogy értéktelenek vagyunk, csődtömegek vagyunk, és úgy egyébként is, mi a töknek élünk egyáltalán. Ja, hát persze, az se segít, hogy ma már az én súlyommal is (173/92) extrém elhízottnak számítok, annyira sikerült a médiának átprogramoznia a női elmét.


A feketékről meg annyit, hogy higgyétek el, nekem aztán semmi bajom nem lenne csak a bőrszíne miatt senkivel. De azért amikor tényleg egy BŰNÖZŐT (hahó, nem véletlenül kapott a valagára, ébredjünk már fel!!!) kell siratni, és szégyellnie kell magát az embernek, ha történetesen fehérnek született, az az abszurditás legmagasabb foka és nem vagyok képes felfogni, hogy ilyen a 21. századi fejlett társadalomban létezhet. Egyrészt. Másrészt meg meg lehet nézni a börtönök statisztikáit, amik nem tudom, mennyire hivatalosak, de amik kiderültek, azok alapján mind az USA-ban, mind Magyarországon -és gondolom az egész világon mindenütt- rohadtul de nem a fehér emberek vannak túlsúlyban (no pun intended), és a legtöbb fehér magyar az itthoni rendőrségi adatbázisokban is piti adócsalásért szerepel, vagy ha nem is konkrétan azért, akkor sem gyilkosságért, meg életveszélyes fenyegetésért, meg késelésért, meg garázdaságért. Mint ahogyan a 2015-16-os migránsválság idején sem a fehér emberek pusztítottak, hajtottak végere nemi erőszakot fényes nappal, és nem, teszem azt, a szerbek, vagy az ukránok, vagy a spanyolok vonulása volt hasonlatos egy bibliai sáskajáráshoz. Az előítéletem szerintem teljesen jogos, aki meg nem ért egyet, azt nagyon szívesen körbeviszem autóval a Cserehát térségében, vagy sétálgassunk egy iskolaidei délután során például Fehérgyarmaton vagy Csengeren egy kellemeset. Mondjuk amilyen hülye emberek vannak, simán kiszállnátok a putri kellős közepén és még tán vigyorognátok is örömötökben a folyamatos inzultusokon meg a kirablásotokon.

2020. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!