Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy kövér férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kövér férfi miért olyan nehezen talál társat?

Figyelt kérdés
Nem tetszik a nőknek? Nincs tapasztalata, ami miatt idősebb korában sem tudja megértetni magát a nőkkel? Nem is tudja mit akar?
2020. aug. 8. 14:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

@20

Nem arról beszélek, hogy valaki nő vagy férfi, hanem amikor valami elszakad a toronyban és kitalálják, hogy ők LMBTQDHZZULKSJYM-ek (elég betűt raktam bele?), és mindenféle szörnyszülötté operálják őket, majd a seggüket verik a földhöz, hogy elfogadják őket. Mindeközben valójában senki nem is foglalkozna velük - vagy pont ez a bajuk igazából? Figyelmet akarnak? Nem is ez a baj. Ha rájuk hímes tojásként kell vigyázni, akkor a "kövér" emberekbe miért kell lépten-nyomon belerúgni, csak azért, mert léteznek? Sőt, miért kell 15-20 kilós ballasztra automatikusan ráaggatni a "kövér" jelzőt, opcionálisan hozzátéve, hogy undorító, meg hogy igénytelen?

2020. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%
Látom nem jött át amit írtam, de sebaj. Haragudj csak ennyire a transzneműekre, attól neked jobb lesz biztosan.
2020. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, az eddigi hozzászólásaid alapján én is egyre kevésbé szimpatizálok veled, de nyugi ennek semmi köze a kövérségedhez.
2020. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem aztán totál nem érdekel, a libsiket végképp ki nem állhattam mondjuk soha életemben. Pontosan ugyanannyira vagyok elfogadó mások fogyatékaival szemben, mint mások az én minimális testi hibámmal szemben.
2020. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Ez oké. Csak az a bökkenő, hogy a kövérség nem hiba, amivel együtt kell élned, hanem egy állapot amibe a saját döntéseid miatt kerültél. Ha neked jó így, te dolgod. De ne várd, hogy ez vonzó legyen olyasvalakinek, akinek a vékonyak jönnek be. Téged se kényszerít senki, hogy meleggel dugj. Ennyi a sztori, de ezt már leírtam egyszer.
2020. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de a megnyilvánulásaid alapján akkor sem járnék veled ha úgy néznél ki, mint Brad Pitt.
2020. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
De mi az isten van veletek, emberek??? Hahó, van otthon valaki?! Most komolyan én vagyok a nemzet ellensége, mert miután negatív diszkriminációban részesültem egész életem során, így ugyanezt adom vissza? :D Hihetetlenek vagytok, komolyan... És akkor ennyit arról is, hogy fogadjam el magamat és vállaljam fel a véleményemet. Köpedelem ez a társadalom, minden egyes nappal egyre nagyobbat csalódok az emberiségben.
2020. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mert nem gondolkodol, azért. Én nem diszkrimináltalak, magam is voltam túlsúlyos. Általában nem kellettem a férfiaknak ezért. Más bajaim is voltak ezért sokat csúfoltak általános suliban. De soha eszembe nem jutna szexuális orientáció stb alapján ítélkezni emberek felett. A libsizés meg végképp nem intelligens dolog. Ha lenácizlak, az tetszik? Basszus, kit érdekel a túlsúly, de egy alap intelligencia legyen már....
2020. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Engem totál nem zavar, ha lenáciznak, szóval nyugodtan. Az egészségesen konzervatív eszméket a radikális nacionalizmussal keverni szintén nem egy túlzottan intelligens dolog, de különösebben nem is izgat.
2020. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem is kevertem, de kb ennyire értelmes amit te csinálsz, csak erre akartam rámutatni. Amúgy vicces, hogy többnyire pont egy "libsi" nem szólna meg és nem tapasztalnál tőle fat shaminget, de mindegy is.
2020. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!