Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit akit felhizlalhatok nagy pocakot ereszt mellettem az se baj ha sörözik és sokat eszik az előny?

Figyelt kérdés
NEM trollkodás
2020. aug. 6. 17:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Ismertem ilyen hülye nőt! Egészen jól nézett ki, még kavartunk is, de mégis csak azt az élettársát választotta aki kezdetektől fogva csalta, pedig pont ugyanígy állt hozzá: kell egy pasi aki alapból randa, legyen még csúnyább mellette, akkor majd hátha vele marad élete végéig.

Hát remélem is hogy együtt pusztulnak meg a mocsokban!

2020. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21 Te nem vagy magadnál,te nem véletlenül a randa pasi exe vagy?:DD
2020. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem a kérdésben. Én itt vagyok.
2021. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én pasiként erre vágyok, ha gondolod írj :)
júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!