Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan előny lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan előny lenne az aszexualizmus és aromantizmus egy férfinél?

Figyelt kérdés

Aszexuális vagyok és aromantikus , szóval semmi szexuális vágyat és semmi szerelmi vágyat nem érzek sem nő sem férfi iránt. Igen 37 évesen még szűz vagyok és abszolút nem is vágyok rá, és igen magamnak sem csinálom...

Barátaim azt állítják ez iszonyú mázli mert sok bajjal jár egy nő és egy kapcsolat.. és hát ebből ki fogok maradni


2020. júl. 24. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
... és sok örömből is kimaradsz.
2020. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit olyan mint azt összehasonlítani, hogy valaki a szabadsága alatt otthon ül és tévézik van aki meg elmegy nyaralni.


Ha otthon ülsz az olcsóbb, biztosan nem fog elverni az eső és a szállás sem lehet kellemetlen meglepetés de ha nyaralni mész akkor láthatod a tengert és fürödhetsz is benne.


Szóval mindkettőnek vannak előnyei is és hátrányai is.


Másnak nem ártasz ezzel szóval a téged nem zavar a dolog és jól érzed magad akkor nem foglalkozz másokkal.

2020. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak aromatikus szoktam lenni, ha már 3 napja seggrészeg vagyok és végig nem fürödtem.
2020. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor gondolom már a csajod is azzá válik :)
2020. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerelem nem létezik. Egy időszakos felajzott állapot van, amikor minden hibát figyelmen kívül hagysz, majd ezt követően ami nem hiba is képes azzá válni.
2020. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, én aszexuális vagyok és heteroromantikus, szerintem az is elég borzasztó, hogy sosem fogom kívánni a párom, de ha még szerelmes se tudnék lenni...

De mondjuk én se tudom hogy miből maradok ki az aszexualitásom miatt, így lehet te sem tudod a szerelemmel mit veszitesz. Én megtanultam vele élni, párom is elfogadta. Ha te azt érzed, hogy így teljes az élet és boldog vagy, akkor kár máson gondolkozni.

Úgy gondolom mindkettő elég nagy hátrány, de mi nem igazán fogjuk megérteni mennyire az szerintem, tudnunk kell együtt élni vele.

2020. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

"Szerelem nem létezik."


ööö... de létezik. Az időszakos felajzott állapotot hívják ennek.

2020. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan kérdés, hogy van-e előnye annak hogy nem vállalsz gyereket, mert hogy az mennyi fáradsággal, meg pénzzel jár. Ez önmagában igaz, a másik oldalról meg olyan örömöktől, boldogságtól fosztod meg magad amit csak akkor éreznél ha megtennéd.
2020. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mazlid van :)


Sokan lennenek a helyedben....


36F incel

2020. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van az a kérdés, és ezt h tudod kihasználni. Ha van egy nőd, akkor azzal foglalkozni kell. Az nem képes önállóan élni egy kapcsolatban, mellette meg folyamatosan próbál ledarálni, elégedetlenkedni, és szívni a véred. Több az előnye és kevesebb a veszélye az aszexualitásnak mint egy élősködőt tartani, holmi jövőbeli "család" reményében.
2020. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!