Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előny vagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány ha egy férfi 12 évig járt thai boxolni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 22:18
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Egyik sem. Most nem jár, úgyhogy nem releváns. Én a jelenben szeretem, nem pedig a múltját.

Ha jelenleg is jár, akkor meg a hobbi, életvitel rész alatt kitárgyaljuk.

2020. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem előny, nem hátrány.
2020. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért hátrány? Nem jó érzés hogy megtud védeni bárkitől?
2020. ápr. 10. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt írtuk mindketten, hogy egyik sem. Semleges.
2020. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
33%
Engem nem kell megvédeni, de köszönöm a gesztust.
2020. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem semleges. Nem csak azt tanulja meg hogy hogy kell elverni a masikat, hanem rengeteg alazatot stb stb..
2020. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy szerintem a thai masszázsnak mimdenki jobban örülne mint a thai boxnak.
2020. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy sportos férfi, akinek nem a pc vagy a horgászat a fő hobbija, számomra mindenképp előny. 20N
2020. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől akarna megvédeni? Lesben áll a folyó túloldalán élő ellenséges törzs? Vagy a kardfogú tigrisek?

Civilizált világban élünk, nem folyamatos reszketésben járok az utcán, mint a tápláléklánc alján lévő véglény, hanem csak megyek a dolgomra mint a többi normális ember, köszönöm. Eszembe sem jut ilyen, hogy nekem a mindennapokban védelemre lenne szükségem, különben megesznek, vagy tudomisén mi lesz. Senkit sem ér fizikai támadás naponta, viszont bárkit leszúrhat egyszercsak hátulról egy őrült, őt is. Vagy elütheti egy autó. Hagyjuk már. Pont annyira van szükségem ilyen "testőrre" mint neki, semennyire.

Sőt, ha ilyen gyámoltalanként kezel, az sértő, és ritka idegesítő, hogy ott helikopterezik körülöttem, mert ő "megvéd" (WTF 😒😌). Isten ments, hogy a sarkamban legyen, mikor leugrok a boltba tejfölért (mert hát bármikor jöhet a tigris, ugye).

Egyébként ha meglátszik a 12 év thaibox eredménye, úgy mint szép tartás, izmos test, ruganyosság, ügyesség, az előny. De nem azért mert megvéd, hanem azért, mert szexi.

2020. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!