Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány a borosta/szakáll egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a borosta/szakáll egy férfin?

Figyelt kérdés
Lányok/hölgyek véleménye érdekelne. Mivel hiába ismerkedem, sokszor ez a hibapont...de enélkül elég kisfiús arcom van, és amúgy is szeretek szakállas lenni. <28F>

2019. okt. 5. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek más az ízlése,de ha nagyon jól nézel ki ,akkor mindegy,hogy van-e vagy nincs.
2019. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Számomra nem, sőt!


Nagyon izgató egy jó fazonú szakáll egy férfin, főleg idősebb korban, mikor előtűnnek az ősz tincsek is. Hmmm...

2019. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálam kizáró ok a bajusz és a szakáll. A borosta van akinek jól áll.

23/n

2019. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Borosta ok, szakáll (szakáll + bajusz) vagy külön bajusz nagyon nem ok.
2019. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Én imádom! Nekem előny:-)

Férjem is növesztett így magának, főleg hogy neki is nagyon kölyökképe van szakàll nélkül:-)

Nekem nagyon férfias és vonzó.

2019. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nalam nem kizaro ok.
2019. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kizáró ok, de volt olyan exem, akinek tanácsoltam, h szedje le, miután összejöttünk, mert nekem amúgy nagyon nem tetszik a szakáll. (Borosta jöhet)
2019. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alpvetően nem az, de csak ha jól áll neki. Van, akinek nem áll jól... ha foltosan nő, szakmunkásos, nem szép, akkor inkább nézzen ki pár évvel fiatalabbnak, mint egyszerűen csak rosszul.
2019. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Szakáll nem tetszik, de a borosta nagyon tetszik egy férfin, főleg, ha foglalkozik vele és van egy kis fazonja.
2019. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Én imádom! A páromat 3 évvel ezelőtt megkértem növesszen egy pici szakállat. Nagyon kisfiús volt az arca. Most meg férfias, markánsabb. Izgató. És kellemes simogatni :D
2019. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!