Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbáljam cigány nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam cigány nővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy idősebb egyedülálló cigány nő akinek bejövök a munkahelyen. Tartok a dologtól, az életvitelük miatt. Én már több mint 5 éve egyedülálló vagyok. Ezalatt az 5 év alatt még egy szex sem volt soha egy nővel. A magyar nőktől folyton visszautasítást kapok (a mai napig). Bőven próbálkoztam az elmúlt 5 év alatt. Amin lehetett már változtattam magamon; edzek, havi szinten 2x fodrász, új ruhák, tanulok, teljesen független vagyok a szülőktől, van saját lakásom, stabil munkahelyem, de csak nem állnak velem szóba. Nagyon hiányzik már egy nő az életemből. Ezért gondoltam arra, hogy megpróbálom vele.

Köszi a válaszokat!


27/F



2020. aug. 4. 12:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

11es de gondolod h mind hasonlo? Valamennyire igazad van.


Nektek mi lett a vége?

2020. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
18-19: hát persze marha tökösek akkor is amikor hordákban erőszakoskodnak, verik a nőket, fosztogatnak, bandáznak, 99%-uk nem becsületes munkából él, állandóan a sunyiságon jár az esze mindnek. Még azok is ilyenek akik amúgy normálisan dolgoznak. De ha a magyar nőknek ez kell akkor hajrá! Csináljatok purdékat a putris, koszos cigóknak, ettől fejlődik az ország! Aztán majd ne csodálkozzatok, ha minden tönkremegy és képtelen lesz üzemelni akár csak minimális szinten is ez a szarfészek ország...
2020. aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát szomoru ez.
2020. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
Ne viccelj, persze hogy próbáld meg! De kösd fel a gatyát, mert olyan szexet kapsz, hogy alig tudsz majd a lábadon járni. :)
2020. aug. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%
Inkább ne.
2020. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

Én nem ajánlom.


Próbálj meg jobbak kinézni és személyiségre is fejleszd magad!

2020. aug. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem próbáld meg, akár csak jobban megismerni első körben.

Sosem tudhatod.

2020. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!