Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbáljam cigány nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam cigány nővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy idősebb egyedülálló cigány nő akinek bejövök a munkahelyen. Tartok a dologtól, az életvitelük miatt. Én már több mint 5 éve egyedülálló vagyok. Ezalatt az 5 év alatt még egy szex sem volt soha egy nővel. A magyar nőktől folyton visszautasítást kapok (a mai napig). Bőven próbálkoztam az elmúlt 5 év alatt. Amin lehetett már változtattam magamon; edzek, havi szinten 2x fodrász, új ruhák, tanulok, teljesen független vagyok a szülőktől, van saját lakásom, stabil munkahelyem, de csak nem állnak velem szóba. Nagyon hiányzik már egy nő az életemből. Ezért gondoltam arra, hogy megpróbálom vele.

Köszi a válaszokat!


27/F



2020. aug. 4. 12:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%
Szexre, laza kapcsolatra jó lehet, ha egyébként ilyen rossz helyzetben vagy. Volt, hogy én is megelégeltem az üresjáratot, azt, hogy senki nem jön oda hozzám, nem akar tőlem semmit. Egy normálisabb, ápolt, helyes roma fiú jött, beszélgetett, próbálkozott, végre akart valaki, úgyhogy... De komolyabb kapcsolatot azért nem ajánlanék.
2020. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%

9 Csak utánad drága kérdező, csak utánad, hogy egyszer s mindenkorra megtanuld, hogy nincs jogod senkivel kapcsolatban etnikumozni; és semmi közöd nincs más emberek etnikumához ha lenne, még ha taj paraszt vagy akkor sem.

Tanuld meg a leckét fiacskám, mert egy szerencséd van, hogy nő vagyok, de kint net en kivül egy ilyenért akkora maflást kapsz egy férfitől, hogy kétszer meggondolod, hogy kinyisd legközelebb a szádat.

2020. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Inkább egyedül maradnék a helyedben!

12-esnek amúgy mi baja? Beütött a vodka-xanax? Szeerencsétlen...

2020. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha normális életvitele van, dolgozik, legalább átlag intelligenciája megvan, akkor próbáld meg.
2020. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
Mennyivel idősebb és milyen a szociális, anyagi, családi helyzete? Mett ha ilyen 8 gyereke vsn, a putri közepén élő, 40-es banya akkor menekülj inkább.
2020. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
13 Mindenki magából indul ki. Ezek szerint te ezt a kettőt nyomod. Fogadd mély sajnálatomat, és ne próbáld másra vetíteni, főleg ne olyanra, aki sem egyikkel sem másikkal nem él. Te se tedd nőként, egészen veszélyes és ártalmas tud lenni alkohol+gyógyszerfűggőség-nem jó combo.
2020. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%
Nincs az a magány, hogy cigánnyal kezdenék bármit is. Taszít a viselkedésük, szaguk, úgy összességében undorodom tőlük. Számomra bőven elég távolról szemlélni az összeset. Lehet rasszistázni, de a véleményem egész életemben ez marad.
2020. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

Milyen ferfi cigoval lenni? Mondjuk n3m a hülyékre gondolok? Mindd problemas? Valakinek volt tapasztalata velük?


Van sok helyes cigo ferfi neten,en sokszor vettem eszre később h nem magyar. Nem a kulsejetol tartok vagy h velem nem.viselkedne rendesen mert azt viszoynlag hamar ki lehet szűrni. Hanem a rokonsagatol,meg attol h bizonyos témákban butabb mint a magyarok intelektualisan arra lehet szamitani,meg a dolgokhoz valo hozzaallasa is masabb nem.olyan kulturalt,hat igen nagy deficit van ezen a téren.

Inkabb erzelmi beallitittasaguak meg osztonlenyek hedonostak.

2020. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%

18-as: nem szerencsétlen töketlenek, néha ez is számít... A magyar férfi vagy túl válogatós, még a sz@r sem tud elég büdös lenni neki, vagy nyámnyila, neked kell rámászni és megerőszakolni, ha akarsz valamit, különben csak nézegetitek egymást az idők végezetéig. Egy idő után könnyű megunni ezeket, és akkor jön valaki, aki hozzád mer szólni, nem csak néz, később megfelelő irányba tereli a beszélgetést, majd megpróbál megérinteni, megcsókolni és így tovább. Míg a magyarhoz neked kell odamenned és minden más is a te dolgod, ellenkező esetben nem juttok tovább egy sziánál.

A rokonságtól és a többitől komoly kapcsolat esetén kell tartani, akkor viszont általában kell, ebben igazad van. Többek között ezért sem ajánlom. (11-es)

2020. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
És az ő életvitele más mint a többi cigányé? Mit dolgozik amúgy?
2020. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!