Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lesznek érzéseim mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesznek érzéseim mások felé? Miért nem êrzek szerelmet? Nincs még itt az ideje? Van aki hasonlón megy át?

Figyelt kérdés

A " pillangók a gyomromban" érzêst szeretném és akkor akarok kapcsolatot a màsikkal.

Nos egy valakinél éreztem, jól elírkáltunk de amikor taliztunk akkor ő azt mondta nem volt meg a szikra felém. Nem is beszéltünk. Én szerintem már kicsit belé szerettem,de elengedtem.


Azóta 2 srác is van, kedvesek édesek, aranyosak az egyik közel lakik vele szoktam találkozni,de nem érzek semmit iránta. A másik Németben dolgozik csak karácsonykor jön haza, sokat beszélünk telefonon,de iránta se érzek úgy semmit,de sokat gondolok rá viszont egyikkel se tudom magam elképzelni.


Úgy érzem szeretnék kapcsolatot de mégis inkább " jobb" egyedül úgy érzem mégsem kellene.


4 hónapja szakított velem a barátom másfél évet voltam együtt, közben apukám meghalt és egyedül voltam ( család se nézett rám) apa halála után nyögte be a srác, hogy nem érez semmit lehet itt tört bennem valami?


28/L



2020. júl. 31. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Lehet aromantikus vagy.
2020. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanezt érzem. Ha van kedved írj és beszélhetünk erről.

Én úgy érzem nálam az lehet a "bibi", hogy nagyon válogatós vagyok, túl kritikus, magasra teszem a lécet. Mindenkivel kapcsolatban, magammal kapcsolatban is. Illetve, hogy félek a csalódástól ezért nem vagyok elég nyitott.

27L

2020. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiatalabb vagyok nálad, de kezdem azt hinni, hogy a szerelem tinik kiváltsága. Az a fajta, ami valóban színtisztán az érzelmeken alapul, érdektől mentes. Nem hiszem már, hogy fogom tudni azt érezni, mint akkor. Max valakivel jók leszünk egymásnak arra, hogy ne legyünk egyedül.
2020. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ha csak " jók leszünk, hogy ne legyünk egyedül" az meg olyan, mintha " érdekből" lennénk együtt vagy nem tudom.


Én is így gondolom, hogy a rózsaszín köd az csak a tiniknél van. Mert szerettem a volt barátom,de nem éreztem ezt a melegsêget mint régen. Szerettem, mert kedves volt, törődött velem, hiányzott.


De már ez a szikra se akar nálam jönni valamiért.


Ezt az aromantikust megnézem mim

2020. júl. 31. 22:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet aromantikus vagyok tényleg :( csak úgy érzem kihasználom ezzel a másikat, mert nem szeretem úgy :/
2020. júl. 31. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!