Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire okos dolog az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okos dolog az érzéseimet semmibe venni, és visszautasitani egy pasit, mert szerelmesvagyok bele, de úgy érzem, hogy Don Juan?

Figyelt kérdés

Tehát konkrét bizonyitékom nincs , de láttam a közelmúltban egy két félreérthetö helyzetben, amit persze kimagyarázni lehet , de nem is tartozik nekem magyarázattal , mert nem volt még köztünk testi kapcsolat ....

Hallgassak az érzéseimre , hogy szeretem, vagy jól tettem , hogy kedves voltam vele , de nem akartam szexet ?



2020. febr. 24. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Vajon megbánom?
2020. febr. 24. 21:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így is úgy is bani fogod. Ha lefekszel vele azért, ha nem akkor azért
2020. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon okos dolog, jól tetted. Amúgy nem vagy bele szerelmes, hanem vonzódsz hozzá, nagy különbség. Max azt fogod megbánni, hogy ugyan mindenkivel lefekszik, csak pont veled nem. Amúgy pont ilyen férfi vagyok. A mi fajtánk tud adni szenvedélyt, fantasztikus szexet. Tartós boldogságot, nyugalmat, hűséget sajnos nem. De hát mindent nem is lehet egyszerre.
2020. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem szerelmes vagyok , egy éve ismerem
2020. febr. 24. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél, mert ha minden jel arra mutat, hogy ő egy Don Juan, akkor csak átb×tt volna.
2020. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne band. Mert ha egybol csak szexet akart, akkor egy alkalom lett volna es utana meg jobban vagynal ra.

A legszebb az ilyen fickokban, mikor az az egyszeri szex se olyasmi, amiben te is kielegultel rendesen, hanem mindent magaert csinal.

Szoval ezert ne. Meg ha elso alkalommal van is szex, ne ezt kerje toled valaki. Szerelemnek itt annyi, de legalabb a hiusagat megpiszkaltad.

2020. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Konkrétan több nővel kavart egyértelműen?
2020. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Aki csak szexet akar az nem is kapcsolatot szeretne veled.
2020. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet én sem akarok kapcsolatot minden áron
2020. febr. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!