Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet szerelmessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmessé tenni egy férfit, akinek nehezen jönnek az érzései?

Figyelt kérdés

Nem hisz a szerelem első látásban, neki idő és érzések kellenek egy komoly kapcsolathoz.

Az ilyen férfit hogyan lehet szerelmessé tenni? Hogyan viselkedjek vele? Aki szintén ilyen, belőle mi kezdett el érzéseket kiváltani?

29N és 33F


2019. okt. 18. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy. Az érzések kimutatása és a szerelem utáni vágy nem tanulható folyamat, ezekkel a tulajdonságokkal születni kell. Kicsit csúnya hasonlattal élve, szamárra hiába tesznek aranyekét, akkor is csak szamár marad... 30/f
2019. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Kifogtal egy anyamassszony katonajat.
2019. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon jóképű az illető ha annak ellenére is foglalkozol vele hogy zárkózott.


Amúgy lehet hogy sose lesz szerelmes, sok ember csak simán szeretetet érez a másik iránt. De egy idő után ez amúgy is bekövetkezik.

2019. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
Sehogy kierőszakolt dolgoknak érzelmeknek mindig ecet az alja..
2019. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, szakíts vele mert nem szeret.
2019. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Férjem is ilyen. Képes volt ezt a szöveget a képembe vágni 3 óra csókolózás után, amit neked is mondott ez a pasi. Csak azért nem hajítottam ki, mert annyira szerelmesnek tűnt. Fél év múlva se mondta, hogy szeret, akkor szakítani akartam, akkor azt állította, hogy szerelmes, csak azért nem mondta, mert én se mondtam.

Szerintem nem volt az egyébként. Később, amilyen szinten nem volt rám büszke, azt gondolom, hogy soha nem volt belém szerelmes. Utólag azt mondja, hogy nagyon szerelmes volt, de semmire se megyek vele, mert 10 éven át ezt nem éreztem mellette.

Amúgy ő soha nem volt igazán szerelmes és tényleg úgy volt, hogy volt 1-2 lány, akikkel kapcsolatban egy idő után úgy érezte, hogy szerelmes, de ezek is ilyen light-os érzések lehettek nála. Szerintem ő nem is képes erre az érzésre. Semmilyen nagy érzésre nem képes. Se dühös nem tud lenni, se agresszív, se nagyon szomorú, se nagyon boldog...Olyan kiegyensúlyozottnak hittem sokáig, de ennyi év után megkérdőjelezem, hogy ez valóban kiegyensúlyozottság-e vagy az abnormalitás magasfoka?

Hogy a te pasid másba tudna-e szerelmes lenni, azt én nem tudom, de beléd biztosan nem az. Ha olyan típusú, mint a férjem, akkor egy stabil kapcsolatra számíthatsz, amiben eszébe se jut megcsalni soha, de nem azért, mert annyira szeret, hanem mert nem képes nagy érzelmekre. Nőnek se fogod magad mellette érezni soha. Nem lesz rád büszke, nem lát majd szépnek.

Kiállni se fog érted soha senkivel szemben sem, főleg ha az anyjáról van szó, mert ez a típus kerüli a konfliktushelyzeteket is, a gerinctelenségig is akár.

De apának pl. remek.

Ettől függetlenül ha újrakezdhetném, nem mennék bele ebbe a kapcsolatba. Ha megtehettem volna, hogy egyedül maradok, jobb lett volna egyedül.

2019. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt az embert más fogja szerelmessé tenni, sorry. A megfelelő embernél egyből nem lesz ez vele.
2019. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Az érzések vagy jönnek maguktól vagy nem.
2019. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!