Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt. Elmondasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Szeretek egy lányt. Elmondasa szerint neki is vannak erzesei irantam, de van baratja. Neha azt erzem, hogy kihasznalja azt, hogy en odaig vagyok erte. Meddig mehet el?

Figyelt kérdés
Kicsit azt erzem, hogy tulsagosan is kihasznallja azt, hogy en bele vagyok zugva es ezt ki is hasznalja. Meddig mehet el egy lany ezzel a jatszadozassal? Mikor kell neki megajt parancsolni?
2019. aug. 18. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Jó, nem feltétlenül fogja otthagyni a barátját, de lehet egy kis dugásban benne van.

Ennyi.

2019. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig mehet el, ameddig te engeded neki.


Ha pl. van barátja, de megcsalta veled, azzal bizonyította, hogy komolyan érdekled. Így tényleg csak játszadozik veled. Egy szimpatikus ember lehetsz neki, de ennyi.


Igazi érzései meg akkor lennének irántad, ha dobná a csávót miattad.

2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Úgy értem, ha dugott veled, akkor valamennyire érdekled. Ha az nem történt meg, akkor csak minimális érdeklődése van, vagyis mint haver jó vagy neki egy kis játékra, de semmi több.
2019. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején megálljt kell neki parancsolni.
2019. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te éppen egy másik pasival versenyzel. Ha jobb vagy a mostani barátjánál akkor tied a lány!!

(Mondjuk az más kérdés, hogy milyen lány az ilyen, és egy esetleges kapcsolatban mennyire kell félned a megcsalástól...)


Ha papucsozkodsz, meg bénázol, akkor elveszíted. Most kell mutatni határozottságot, önbizalmat! El kell hívni randizni, közös programokra, és a szex lesz a döntő! Hajó a szex, akkor megnyerted őt.

2019. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy az egyben ilyen helyzetben vagyok, en elengedtem. Csak szorakozik es csak szexepni akar mert nem kap eleg figyelmet a parjanal. Az eletben nem lesz a tied, de ne is akard mert az ilyenek nem ernek tul sokat.
2019. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Meddig mehet el? Haverom évek óta szórakoztat, furikázik egy ilyen csajt, anélkül, hogy pár jó szón kívül bármit kapott volna.


Én fél év után időben észleltem az ő példáját látva, válaszút elé állítottam a csajt, hogy én, vagy az általa bunkó, figyelmetlen, önző pasija, akivel állítólag semmi témája, mert a pasinak csak a kanapé-sör-foci, bezzeg velem könyv, a világ dolgai bármi. Nem engem választott.


Ez kb ugyanaz nőktől, mint mikir a pasi majd a jövő héten elválik, csak éppen most beteg a gyerek, most a nagyi belehalna, ha megtudná...

2019. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg h mit érez irantad mennyire gondolja komolyan mit hajlando tenni a kapcsolatert. Adj neki 1 hónapot h lezarja a régit es ha nem akkor viszlat még sec se!

Hívd fel a figyelmet arra h ő is vegye figyelembe a te érzéseidet es ne jatszadozzon!

2019. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meddig? Ameddig hagyod neki...
2019. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném védeni a lányt, de nekem is volt már hasonló. Egy hosszú kapcsolatban voltam és nagyon szakítás szélén voltunk. Akkor figyeltem fel rá. Nem csaltam meg azt akivel voltam, de érzéseim voltak már a másik férfi iránt. Sajnos a másik férfi nem akart engem eléggé, így vége lett annak, ami valójában sajnos el sem kezdődött.
2019. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!