Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt korú nőknek teher a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korú nőknek teher a szüzesség?

Figyelt kérdés

Ha igen,miért nem bérelnek fel egy nekik tetsző pasit?

Nekem nincsenek ilyen problémáim, és az ágyban is jól teljesítek. De az egóm azt diktálná hogy mondjak igent, még egy kevésbé vonzó nőnek is.


Kort, és nemet is irhattok. Provokatív, trágár, lealacsonyító választ nem kérek, csak olyant ami a kérdésre felel.


2020. júl. 31. 14:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
3%
Nyugi, itt sem kapsz még szűz nőt se, hiába sztárolod magad, te kis incel nyomi.
2020. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

#16: haha, persze, biztos ezt mondták az exeknek is... 😂


Viccet félre téve, és 19 évesen vesztettem el a szüzességem, de így visszagond9lva inkább vártam volna a 23 éves koromig, amikor a férjemmel találkoztam... Persze a tapasztalat jól jött, de nem veszítettem volna semmit. Szerintem nem teher, hanem inkább hozzáállás kérdése.

2020. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22#

A gyenge, poén nélküli jópofaságod mindössze csak egy rosszhiszemű feltételezésen alapul. Ilyes formán nem vicces

2020. júl. 31. 19:23
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teher volt, egészen 22 éves koromig. Sajnos nem a megfelelő emberrel veszítettem el, ezèrt hamis kép alakult ki bennem a szexről. Volt még pár próbálkozás másokkal is, de valahogy nem volt az igazi,pedig elég jól néztek ki.

Aztán belefutottam egy srácba innen GYK-ról, aki nagyon jó volt. Valahogy már egy sima arcra puszit is úgy tudott adni, hogy azonnal olvadni kezdtem.

2020. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elég nagy egód lett, bár lehet, hogy nem tehetsz róla, de legtöbb nőnek már maga ez a "énvagyokalegjobb" erőlködésed is visszataszító. Másrészt attól, mert valaki szépeket mond neked, még nem biztos, hogy igaz. Te mondtad már nőnek, hogy "mocskosul szar volt veled és ronda is vagy"? Na, ők sem fogják. "Persze drágám, jó voltál" :D
2020. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

" Te mondtad már nőnek, hogy "mocskosul szar volt veled és ronda is vagy"?"


1) Olyan nővel nem kezdek, akit nem tartok vonzónak.

2) Igen, volt már h megmondtam h nem volt jó. Nem haragudott. Tudomásul vette, és elfelejtettük egymást.


Nem mindenki olyam sunyi kis myomi,mint te. Tudod a felnőttekben van gerinc. Hitelesek. Megmondják az őszintét. Legalábbis én ilyen nőkkel voltam többnyire

2020. júl. 31. 21:34
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
26: Legyen igazad, nem tudhatjuk. Az viszont tuti, hogy a stílusodban pökhendi egy alak vagy. Nyomizol másokat, fellengzel. Néha már azt hiszem, troll az egész kérdés.
2020. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

23 vagyok és még szűz. Nekem egyrészt nagyon jó, másrészt teher. Valószínűleg ha nem lennék az, több élvezetben lenne részem, de így tisztább a lelkem vallási és elvi okokból is. Illetve nem akarok és sosem akartam olyan lány lenni, aki akárkivel összefekszik.

Viszont! Ismerkedéskor 25-32 éves férfiak legtöbbször hamar vágynak a szexre és ilyenkor mindig teher

2021. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem teher. Lett volna lehetőségem, de úgy éreztem, nem vele akarom, úgyhogy inkább még várok. Én a szeretkezést nem csak testi oldalról, hanem lelkileg is át szeretném élni. Ehhez pedig kell egy stabil kapcsolat egy olyan emberrel, akivel mélyen ismerjük és szeretjük egymást. Akarhatnám átélni a "hüvelyi orgazmust", de a minőség sajnos nem itt kezdődik, voltaképpen semmivel sem lennék gazdagabb.
2021. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
30%
Nekem teher volt, alig vàrtam hogy megszabaduljak "tőle".(19 évesen túl is lettem rajta, szerencsére)
2021. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!