Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális nő már kevésbé kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális nő már kevésbé kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

29 éves, dolgozó, csinos, céltudatos, rendes nő vagyok, jelenleg egyedül élek, főzök, mosok, takarítok és igaz, hogy nincs nagy karrierem, de szeretem a munkámat és jól meg is élek belőle. Sajnos sokadszorra futok bele olyan 28-35 év között férfiba, aki azzal indokolja, hogy nem szeretne tőlem semmit, hogy nem vagyok elég izgalmas. A normális életem és a normális hobbim, a kevés, de igaz barátom nem elég izgalmas a pasiknak. Túl rendesenek érzem magamat. Minden fent említett típusú pasinak volt valami nagyon extrém, instás hőn imádott nője, akinek végül a pasi nem kellett.

Sok nő olyan jól menedzseli magát a közösségi oldalakon, menő helyekre járnak bulizni, vagány hobbijuk van, hatalmas baráti körük.

Lehet, hogy csak rossz időszakomat élem és furcsa férfiakba futok bele. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ilyen marketingelés kell ahhoz, hogy legyen párom? Sokat dolgozom, a szabadidőmet szeretem értelmesen tölteni a szeretteimmel, barátaimmal. Úgy érzem normális és kerek az életem, de az utóbbi időben ez kevésnek bizonyult. Voltatok már ilyen helyzetben? Tudnátok tanácsot adni, hogy mihez kezdjek?



2020. júl. 21. 13:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne a top10ben, hanem a top100ban keresgélj... A normális meg mindenkinek mást jelent. Attól, hogy valaki instacica, még lehet normális. Nem mindegyik mutogatja a picsáját.
2020. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem irigylésre méltó az instagramon, senki nem gondolná mennyire szomorú és megkeseredett vagyok és hányszor gondoltam mar öngyilkosságra csalodottsagomba.

Oda mindenki a legjobb pillanatait rakja fel, valami olyan amilyennek szeretne látni az eletet. Nem a valóság. Aki pedig állandóan posztol nagyon boldogtalan és ott próbál egy kirakateletet élni.

29/N

2020. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal olvasom ezt 22-es.

Ez pontosan így van ahogy leírtad. Minél többet megmutatni, minél felszínesebben azért, hogy irigykedjenek viszont így belül egyre kevesebb leszel.

2020. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
22# És az egyetlen örömöd az életedben az, hogy mások a képeidre nyáladzanak? Miközben te öngyilkosságon gondolkosz egyedül 29 évesen?
2020. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a Földön van azért értelmes élet. Persze van ilyen insta-fészbuk evés-ivás, bulikázás, sorozatnyaralás- élet is. Ott még a szájukkal is pucsítanak a csodálkozósra tetovált szemöldökük alatt. De az csak egy webshop. A való élet azért más.
2020. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas red flag, ha egy nőnek gondosan elkészített social media jelenléte van.


Két konkrét egyént említenék.


1. Fotózza, fotóztatja magát. Mindenhol pózol, minden képen hatalmas mosoly. Egyszer sírva hívott fel, hogy nem-e költözhetne hozzám, mert a barátjával szakított. Később mesélte, hogy felpozta a srácot veszekedés közben. Másik sráccal élt már, amikor képeket küldött, hogy veszekedtek és most kék-zöld foltok vannak rajta. Azóta is együtt vannak, nyaralásról mennek fel az új képek mindig.


2. Járok táncolni (salsa és bachata). Volt egy piros hajú, tetovált, elhízott, abszolút nem kívánatos lány. Már tánc előtt látszott rajta, hogy nagyon zavarban van, pislákolt mindenfelé mint az őzike. Tánc során nagyon nem volt magabiztos, hihetetlenül zavarban volt, mondhatni szorongott. Később rátaláltam az insta profiljára, nagyon szépen megkomponált, szexi képek, stb.

2020. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
57%
#6 voltam, s látom, sokan adtak azóta mindenféle tanácsot, de szerintem a többségükkel nem sokra mész, ha továbbra is 30 körüli férfiak között keresgélsz. Nekem számos nőismerősöm is van, aki szenved a 30 körüli férfiaktól, hiszen ők tipikusan 2-3 évenként váltogatják a barátnőiket. Örülnek a testi gyönyöröknek, a jókedvnek, a fiatalos időtöltéseknek, egyszóval mindannak, amit egy tartós barátnő nyújt, de leragadni senki mellett nem akarnak. Ezeknek a férfiaknak a hatalmas többsége még élvezni akarja az életet, lazulni akar; s a nyugodt, egyszerű élet, az elköteleződés egyvalaki mellett, az apaság számukra nem vonzó, sőt taszító. Még egyszer tanácsolom: legalább próbaképp nézz körül a 35 fölötti férfiak körében, hátha megtetszik valaki. Az esélyed arra is nagyobb lesz, hogy megtetsszél valakinek, és arra is, hogy az illető melletted maradjon. Ha továbbra is 30 körüli férfiak között keresgélsz, jó eséllyel további elutasításokra és kanosszajárásra számíthatsz. Hallgass rám, tényleg jó szándékkal írom ezt, nem érdekből vagy elfogultságból. Sok sikert!
2020. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, elgondolkodtam rajtuk!

Igazuk van azoknak, akik úgy gondolták, hogy túlságosan meg akarok felelni, ez így is van, és emiatt sem jelenthetek "kihívást". A másik igazság, hogy mivel tényleg átlagos/normális ember vagyok, így én is vágyom egy izgalmas párra, de nyilván az izgalmas pasiknak túl jókislányos vagyok és egyben unalmas is. Az idősebb korosztályban fogok keresgélni.

2020. júl. 26. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!