Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális nő már kevésbé kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális nő már kevésbé kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

29 éves, dolgozó, csinos, céltudatos, rendes nő vagyok, jelenleg egyedül élek, főzök, mosok, takarítok és igaz, hogy nincs nagy karrierem, de szeretem a munkámat és jól meg is élek belőle. Sajnos sokadszorra futok bele olyan 28-35 év között férfiba, aki azzal indokolja, hogy nem szeretne tőlem semmit, hogy nem vagyok elég izgalmas. A normális életem és a normális hobbim, a kevés, de igaz barátom nem elég izgalmas a pasiknak. Túl rendesenek érzem magamat. Minden fent említett típusú pasinak volt valami nagyon extrém, instás hőn imádott nője, akinek végül a pasi nem kellett.

Sok nő olyan jól menedzseli magát a közösségi oldalakon, menő helyekre járnak bulizni, vagány hobbijuk van, hatalmas baráti körük.

Lehet, hogy csak rossz időszakomat élem és furcsa férfiakba futok bele. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ilyen marketingelés kell ahhoz, hogy legyen párom? Sokat dolgozom, a szabadidőmet szeretem értelmesen tölteni a szeretteimmel, barátaimmal. Úgy érzem normális és kerek az életem, de az utóbbi időben ez kevésnek bizonyult. Voltatok már ilyen helyzetben? Tudnátok tanácsot adni, hogy mihez kezdjek?



2020. júl. 21. 13:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján szerintem nincs veled baj :)

Az viszont már más dolog, hogy miért pont a Tini parkapcsolatokba tetted ki a kérdést?

2020. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki kedves édes aranyos és ez alapján sem ő, sem mások nem értik, hogy mi vele a baj. Aztán kicsit mélyebbre ásunk és kiderül, hogy van egy tucat defektje.


Értsétek meg, hogy egy igazán tuti ember, legyen nő vagy férfi, képes arra, hogy normális párt találjon a maga kategóriájában. Ha varázslatos módon ez mégsem így történik, akkor talán mégsem annyira kedves rendes vagy mégsem annyira normálisak között válogat...

2020. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

"azzal indokolja, hogy nem szeretne tőlem semmit, hogy nem vagyok elég izgalmas"


Ilyen nincs. Ezt a nők szokták. Vagy te magad is nagyon-nagyon extrém top pasikat nézel.

2020. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így elég nehéz megmondani, hiszen nem ismerünk. Egy pár dolog eszembe jutott, lehet, hogy túl házias vagy, mint egy tyúkanyó.. Vagy nagyon meg akarsz felelni a pasiknak, ezért nem vagy kihívás kicsit sem, vagy mint előttem is írták, a te habitusodhoz képest sokkal extrémebb pasit választasz. Előfordulhat olyan is, hogy tényleg unalmas vagy, ne haragudj, csak találgatok, mivel nem ismerlek.
2020. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Az én barátnőm ugyanilyen nyugodt életvitelt folytat és imádom őt. Együtt megyünk kirándulni, kiállításra, mindenhova, de sokszor csak egyszerűen összebújunk és sorozatot nézünk.


Gondolom - ha mindig ezt kapod - akkor te is fuckboyokkal ismerkedsz, akiknél az izgalom az análtól a mélytorkozásig tart és ha nem vállalod ezeket egyből akkor unalmas vagy.

2020. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

A 28-35 év közötti férfiak legnagyobb része izgalmas, élménydús életet akar magának. Ezen belül izgalmakat akar a szerelemben is, amelynek része a kiismerhetetlenség, a talányosság, a kiszámíthatatlanság, a titokzatosság is a nő részéről. Az önleírásodból az derül ki, hogy te inkább az a típus vagy, aki amolyan fél óra beszélgetés alatt kiismerhető, tökéletesen kiszámítható, szürke eminenciás. Ez bizony nem kelt izgalmat a legtöbb férfiban. S azt sem tanácsolhatom, hogy játszd meg magad, mert valószínűleg pillanatok alatt kilógna a lóláb, lehetetlen tartósan mást eljátszani, mint aki vagy.


Ilyen helyzetben az egyetlen megoldás olyan férfit keresni, aki nem az izgalmakat, hanem a biztonságot keresi egy nőben. Ezek a férfiak azonban többségükben idősebbek. Próbálj inkább a 38-40 évesek között keresgélni, akik már nagyobb eséllyel végleges révbe akarnak érni és nyugodt otthont akarnak találni maguknak. Akár aktívan is írogass ilyen férfiaknak egy internetes társkeresőn, szerintem nagy esélyed lesz így párt találni.

2020. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy férfi oldalról is hasonlóan érzek. Villantani kell, hogy te milyen izgalmas életét élsz, ha csak szimplán annyi egy hétköznap estéd hogy a Margit-szigeten futsz 2 kört, akkor unalmas vagy.
2020. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

26 éves nőként pont ezen gondolkodtam ma amit felettem írtak.

Ha komoly kapcsolatot akarok 40 pluszos pasikkal kell ismerkedni mert a velem egykorúak de még a harmincasok sem akarnak csak lyukrók lyukra szállni...

2020. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a dolognak van egy másik oldala is kérdező. Miért mindig az olyan férfiakat találod meg akik izgalmas életet élnek, akarnak és extrém jó barátnők vannak? Hogyhogy mindig elkerultek a megállapodni vágyó, kedves, átlagos rendes srácok? Mert ez alapján neked ugyanúgy az első l, izgalmasferfitipus vonzó..
2020. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt öreg vagy, másrészt gondolom ennek ellenére az egekben vannak az igényeid.
2020. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!