Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A neten társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten társkereső oldalon megismerkedtem és férfival aki találkozni akar, rendszeresen üzenünk egymásnak azonban nem küld magáról több képet csak egy képe van feltöltve ez miért van?!

Figyelt kérdés
Beszélgetéseink alatt már rengetegszer kértem tőle küldjön magáról képet, utaltam is rá többször, mindig kitérő válaszokat ad, másról beszél, egyszerűen nem hajlandó képez küldeni magáról ( csupán egyetlen egy van neki feltöltve ez sem egészalakos) azthiszem teljesen érthető szeretnék azért egy pár képet látni legalább találkozó előtt. Most akkor mi van? Ez egy kamuprofil?
2020. júl. 20. 21:31
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
80%
En (no vagyok). Utalok magamrol kepet kuldeni. Nem vagyok fotogen. Voltam par vak randin. Nagyon elveztem amikor a partnerem meglepodott, hogy milyen fiatalos vagyok. Mindig pozitiv visszajelzest kaptam eloben. Kep utan viszont altalaban visszakoznak. Lehet a te jeloltednel is ez a helyzet.
2020. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!