Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A neten társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten társkereső oldalon megismerkedtem és férfival aki találkozni akar, rendszeresen üzenünk egymásnak azonban nem küld magáról több képet csak egy képe van feltöltve ez miért van?!

Figyelt kérdés
Beszélgetéseink alatt már rengetegszer kértem tőle küldjön magáról képet, utaltam is rá többször, mindig kitérő válaszokat ad, másról beszél, egyszerűen nem hajlandó képez küldeni magáról ( csupán egyetlen egy van neki feltöltve ez sem egészalakos) azthiszem teljesen érthető szeretnék azért egy pár képet látni legalább találkozó előtt. Most akkor mi van? Ez egy kamuprofil?
2020. júl. 20. 21:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel, aki nem őszinte, ne menj randira, szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Vajon mit akar titkolni előled, akit a párjának akar?

Ez nagyon gáz.

2020. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A nők ilyenkor miért erőlködnek egy gyanús figuránál? Én helyedben lekopnék róla, van elég férfi, akivel minden rendben van. Aki már az elején kamuzik, attól mit vársz később? Vagy te is játszhatod azt, hogy amikor találkozót beszélne meg, te elkezdesz egész másról beszélni, valami érdekltelen dologról. Lassan rájön talán, hogy ez nálad célzás akar lenni. 20 éve még el lehetett játszani, hogy nincs szkennere, nincs róla jó fotó, meg ilyenek, de ma már minden hajléktalannak van okostelefonja, és minden wc kefében van kamera, szóval ha valaki nem küld képet, annak csak az lehet az oka, hogy nem akar.
2020. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson találkozni vele.

Amúgy, lehet, hogy szerencsétlen valamilyen mozgássérült és így kompenzál.

Aki nem mutat más képet, az lehet, hogy kamuprofilról csetel veled.

Ne menj el, mert lehet, küld mást maga helyett, vagy többen mennek.

Ésszel él az ember.

2020. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hajlandó képet küldeni. Pedig az egyetlen profil képén szimpatikus.
2020. júl. 23. 20:13
 25/41 A kérdező kommentje:
Pedig én már sokat küldtem neki magamról.
2020. júl. 23. 20:14
 26/41 anonim ***** válasza:

Máskor ne!!! Sajnos sokan vagyunk így, hogy kép alapján szimpatikus, néha érezzük azt is, hogy megtaláltuk életünk szerelmét (mindezt csak egy-két képről), de miután elkezdünk vele beszélgetni rájövünk, hogy egy molylepkével többre mennénk, mint vele.

Ne írj neki semmit, tiltsd! Remélem nem tud rólad, mindent, nem azt mondom, hogy sorozatgyilkos, de sosem tudhatjuk, hogy valójában ki van a másik oldalon, főleg a mai világban. Legegyszerűbb, ha megírod neki, hogy többször kértelek, hogy küldj képet, de nem küldtél, ne haragudj, de így ennek nincs értelme, szia. És tiltod a f*-ba. Egy szép, fiatal lánynak tudlak elképzelni, aki szeretne már valakihez tartozni, de sose! minden áron. Kérlek tégy így, és ha bármit is kérdez, ne válaszolj rá. Arról bizonyosdj meg, hogy elolvassa az utolsó soraid, de semmi többet ne írj, és valóban tiltsd mindenhonnan. Aztán "bőgd" ki magad, utána jobb lesz!!! :)))

Nekem is volt már ilyen, megbíztam neten egy férfiba, küldtem neki képet igaz en csak egyet, képért cserébe. Nagyon szimpi volt írás alapján (nem volt magyar), és én megtiszteltem őt egy teljes alakos közeli képpel, erre szerinted mit éreztem, mikor megnyitok tőle egy olyan képet, ahol erdő szélén megy egy társával (elmosódva a kép, a társa egy idősebb férfi), a srác kopasz, fekete napszemüveg, nem tudtam eldönteni, hogy negyven vagy húsz körüli (ahogy írta), fullra nem láttam belőle semmit, konkrétan beleborzogtam a képbe, állítólag horgászni volt, de tisztára olyan volt, mint aki most megy elásni a hullát. :Sss


Kértem tőle még képet, mondtam nem látok belőle semmit, reakció: neki nincsennek képei. Na itt hagytam a francba... Pedig az írása alapján megszerettem. De ez így nagyon bizarr, ahogy a te eseted is. Biztos vagyok benne, hogy találsz olyan srácot, aki hozzád való, és szeretettel figyeli a kérésedet. Ez így itt ebben a helyzetben kihasználás, ne hagyd magad érzelmileg!!!!!!!! :))) Sok erőt!

Jaaa, én utána elkezdtem ritkábban írni, meg egyszavas válaszokban, majd mégritkábban, utána letiltottam, nem keresett, de nem is tudott volna elvileg, mert a kapcsolattartási plattforomon kívül nem tudott rólam semmit. Még a nevemet se. Soha ne adjatok meg elsőre még nevet se!

2020. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csinálnék? Megbeszélnék vele egy találkát, de nem mennék el, hanem elküldenék rá, két darab háromajtós szekrényt. 😂😂😂😂

Most olvastam vissza, hogy facebookot nem ad meg, ez a mai világban (sajnos) alap, normális fiataloknál. Itt valami nagyon nincs rendben. Ha esetleg elkezdene zaklatni, zsarolni, mert nem lépsz be a csapdájába, feltétlen szólj a szüleidnek, környezetednek, ez az egész rá nézve gáz, és nehogy megcsinálj neki bármit is!!!

Pofám nem lenne több képet kérni, ha egyet sem küldök magamról, sőt még egyet sem. Ez így nagyon nem passzol. Szép szavakat meg bárki tud írni, vigyázz magadra! Előző voltam.


29N

2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Valami nem stimmel, igen én már rengeteg képet küldtem mivel kért, ő egyet sem. Az a válasza hogy " gyere és csinálj rólam ".

Próbáltam telefonszámot kérni hiszen hogy szeretne úgy találkozni ha nem beszélünk telefonon? Nincsen neki természetesen, arra a kérdésre honnan ismerem meg az volt a válasz majd ő megtalál engem a személyes találkozón (elméleti mert természetesen ezek után nem megyek).

2020. júl. 23. 23:30
 29/41 anonim ***** válasza:
55%

28: Ez már annyira szürreális viszony, hogy kezdem azt hinni, trollkodsz, és az egész sztori kitaláció. A reakcióid kb. olyanok, mint a ZS kategóriás horrorokban szereplő lányoké, akiknek a fiúja az erdőszéli csókolózás szünetében bemegy pisilni az éjszakai erdőbe, de onnan valami furcsa ágreccsenés, bugyborékolás és hörgés hallatszik, amire a lány elkezd besétálni az erdőbe a hang irányába gyanútlanul, az elnémult fiút szólongatva kedvesen, merre bújkálhat.


Nincs telefonja? Nem küld képet, és te csinálj róla? Azt még nem írta, hogy megmutatja a kipreparált állat-gyűjteményét és a szikéit az erdei kisháza pincéjében, miután megkóstoltad a saját készítésű pálinkáját? Ha majd ez is sorra kerül, mindenképp menj el megnézni, végülis ezek a legromantikusabb programok. De előtte ne szólj senkinek erről, úgy az izgi.


37F

2020. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú, de én is arra gondoltam valamiért titkolja a személy azonosságát, még az írását is. Egy értelmes mondatot nem fogalmaz meg, pár szavakban beszél hogy direkt ne látszódjon a fogalmazása, gondolom. Bármiről ír csak ilyen szavakban ír, nem összetett mondatot.
2020. júl. 24. 01:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!