Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A neten társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten társkereső oldalon megismerkedtem és férfival aki találkozni akar, rendszeresen üzenünk egymásnak azonban nem küld magáról több képet csak egy képe van feltöltve ez miért van?!

Figyelt kérdés
Beszélgetéseink alatt már rengetegszer kértem tőle küldjön magáról képet, utaltam is rá többször, mindig kitérő válaszokat ad, másról beszél, egyszerűen nem hajlandó képez küldeni magáról ( csupán egyetlen egy van neki feltöltve ez sem egészalakos) azthiszem teljesen érthető szeretnék azért egy pár képet látni legalább találkozó előtt. Most akkor mi van? Ez egy kamuprofil?
2020. júl. 20. 21:31
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Elvileg felsőfokú végzettsége van, de egy összetett kerek egész mondatot nem tud leírni. Mintha direkt úgy írna hogy ne kelljen fogalmazni. Talán ne ismerjék fel az írása alapján. Csak szavakban kommunikál szinte akármiről is ír. A kérdés hogy miért. Nem akarom elhinni hogy a mai világban még mindig vannak ilyen szélhámosok. Nem lehet beteg, ( értelmi fogyatékos) nagyon is van esze arra, hogy semmit ne áruljon el magáról. Az elején még erre gondoltam aztán rájöttem nem beteg ilyen téren.
2020. júl. 24. 01:22
 32/41 anonim ***** válasza:
36%

Ahelyett,hogy itt vergődsz,beszélj meg vele egy találkát.És le van tudva a relytély,ha már ennyire izgat.

Sokminden lehetséges.Pldául az is,hogy tök gáz a fényképe,nem fotogén ,és lehet te ez alapján döntenél.

De az is lehet,amit mások írtak.

Messzebről ugyis meg tudod nézni.Ha hazudott,és látod,h teljesen más,akkor ne menj oda,és kész.Legfeljebb vesztettél két buszjegyet,meg félórát.Na bumm!

2020. júl. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

Engedd már meg neki, hogy itt "vergődjön", ez az oldal részben erről szól.


Neeem, semmi esetre se szervezz találkát! Felejtsd el!! Egy normális ismerkedés nem ilyen.

2020. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
36%

33#

Nem azt írtam ,hogy tilos vergődni,hanem azt,hogy rövidre zárhatná.Olvasni kéne a sorok között.

Ha megengeded,hogy leíjam. a véleményem,mert erről szól az oldal,ugyebár.

2020. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Csak véleményeket várok.
2020. júl. 24. 21:20
 36/41 A kérdező kommentje:
Leírtam mi történt
2020. júl. 24. 21:20
 37/41 A kérdező kommentje:

Egy nagy valószínűséggel kamu email címet adott meg még amit utána pár nap múlva TÖRÖLT!!!

Ezt magyarázza meg nekem valaki.. ennek mi értelme van?!

2020. aug. 2. 15:25
 38/41 A kérdező kommentje:
Létrehoz egy kamu email címet utána azt is törli... Nem semmi. Ki érti ezt?! Visszajött a levelem tőle hogy nincs ilyen email cím sikertelen kézbesítés.
2020. aug. 2. 15:26
 39/41 A kérdező kommentje:

Mivel egy email címet volt hajlandó megadni nekem kb

Ezredik kérésemre - mint elérhetőség-

2020. aug. 2. 15:30
 40/41 anonim ***** válasza:

biztos, hogy kamu profil, ne foglalkozz vele.

én sem szeretem magam fotózni, de ha ennyire szeretne valaki rólam képet, akkor természetes,hogy én is küldenék, ha ő is küldött

2020. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!