Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagyon helyes fiúknak csak szexre vagyok jó, az átlagosak hajlanak kapcsolatra is?

Figyelt kérdés
Olyan pasik, akik abszolút a zsánereim csak szexet akarnak, azt mondják, hogy nem akarnak kapcsolatot, max. szexkapcsolatot. Átlagos pasik, akikkel tök jól elbeszélgetek, de negyedannyira sem mozgatnak meg szexuálisan belemennének egy kapcsolatba, de velük meg én nem akarok. Mielőtt özönlenének a privátok a korom miatt: 26 vagyok.
2020. júl. 20. 09:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
Ja tudnának önkielégíteni, de miért is tennék ha átlag Juli simán odaadja magát? Pont annyira szarnak arra az alfák akik után ácsingózol, hogy mit gondolsz erről, mint te a saját átlag kategóriádhoz passzoló átlag Józsi véleményére. Két lehetőséged van. 1. Átlagnál magasabb szintre hozod fel magadat. 2. megpróbálsz a felszínes hozzáállásodon változtatni. Tudod azért, mert életemben párszor ültem 20 milliós autóba attól még nem tudom megvenni és fenntartani.
2020. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, akkor egyedül maradsz és kész, kit érdekelsz? Várjad csak, hogy majd egy alfa szerelmet vall és örök hűséget fogad neked, te átlagos szürke kisegér.
2020. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
6%
Húú, bomba csaj vagy, semmiképp nem átlagos a mutatott képeiden. Ha nem lenne köztünk 270 km.....
2020. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
33. Pont erről beszéltünk, neked bomba csaj, mert te egy átlag alatti pasi vagy! Az alfahímeknek meg ezért ő csak átlagos.
2020. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

34

Nem vagyok átlag alatti pasi, évekig olyan barátnőm volt, aki több szépségversenyen is megfordult, tehát van viszonyítási alapom.

2020. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi rosszindulatú ember van itt az oldalon! Undorító!

A jó pasik megtehetik, hogy a jó nőket dugjanak. Az átlagon aluli pasiknak tökmindegy kit dugnak, mert válogatni úgy sem tudnak!

Csak egy példa, ha megteheted azt, hogy megveszed a legújabb sportkocsit, akkor utána nem adod lejjebb egy suzuki swiftre.

2020. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
95%
Leírtad neked miért nem kell átlagos fiú, ezek a srácok ugyanezt érzik veled. Egynek elmész de nem akarnak leteperni többször.
2020. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
38%
Ha nyeled a g.cit mint kacsa a nokedlit, akkor én sem értem, miért van problémád. Minden férfi ilyen nőt akar, pláne ha főzni is tudsz 10-15 dolgot, akkor főnyeremény vagy.
2020. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (27 N). 😀 Aki tőlem akarna kapcsolatot egyszerűen nem jön be, akivel meg én akarok ott meg ő nem akar. Szóval ezért vagyok egyedül évek óta és maradok is. Nem fogom lejebb adni az elvárásaim és olyannal lenni, aki egyáltalán nem vonz, akkor önkielégítek. 😀 Sokkal nagyobb szenvedés olyannal lenni, aki nem jön be egyáltalán külsőleg, hiába jó dumálni, azt barátságnak hívják, nekem kevés egy kapcsolathoz.
2020. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
39# Nem is kellene nektek kérdéseket kiírni, pontosan tudjátok hogy a saját hülyeségetek miatt vagytok egyedül.
2020. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!