Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagyon helyes fiúknak csak szexre vagyok jó, az átlagosak hajlanak kapcsolatra is?

Figyelt kérdés
Olyan pasik, akik abszolút a zsánereim csak szexet akarnak, azt mondják, hogy nem akarnak kapcsolatot, max. szexkapcsolatot. Átlagos pasik, akikkel tök jól elbeszélgetek, de negyedannyira sem mozgatnak meg szexuálisan belemennének egy kapcsolatba, de velük meg én nem akarok. Mielőtt özönlenének a privátok a korom miatt: 26 vagyok.
2020. júl. 20. 09:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
97%

Mert ezek a pasik leszarják, hogy van egy ingatlanod, ōk is többek közt a külsōt (is) nézik, végeredményben nem fogtad meg ōket eléggé.


A kapcsolatban mindkét fél érdekeit és igényét figyelembe kell venni. Te le vagy ragadva azon, hogy neked igényed van rájuk, de ez nem kölcsönös. A kapcsolatban az a cél, hogy mindkét félnek jó legyen. Az nem elég, hogy csak te akarod a másik férfit, az se, hogy csak ō.

2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Nem provokálok senkit, ezek az érzeseim.

Belőlem egy férfias megjelenés vsgy mély hang nem váltja ezt az érzést önmagában ki, mindenképp kell egy helyes arc, ragyogó mosoly és egy izmos test hozzá.

2020. júl. 20. 09:47
 13/43 A kérdező kommentje:
Ha nem jönnék be nekik, akkor gondolom szexlelni sem akarnának velem.
2020. júl. 20. 09:49
 14/43 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te is lesz.rod, hogy mások mit éreznek irántad, kb. mások is így viszonyulnak a te érzéseidhez.
2020. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
77%
#13 Ebbōl a válaszodból is látszik, hogy buta vagy:(
2020. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg nagyon hülye vagy sajnos.
2020. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok buta, lénygében az eszemből élek. Magamból kiindulva, olyan pasival, aki egy kicsit sem jön be, nemcsak kapcsolatot nem akarok, de szexet sem.
2020. júl. 20. 09:53
 18/43 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nem jönnék be nekik, akkor gondolom szexlelni sem akarnának velem."


Hahah kis naív, a legtöbb pasi kapható az ingyen szexre, ha a nő nem bűnronda. Szerinted akik kurvákhoz járnak, azok azért teszik, mert annyira bejön neki az adott nőszemély? Nem, csak üríteni.

2020. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%
Az lehet h az eszedből élsz, de az élethez hülye vagy, ez egyértelmű a válaszaidból. Sajnálom.
2020. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Ez a felfogás tőlem nagyon távol áll, ha nincs olyan pasi, aki bejön, akkor nem szexelek, nem elégszem meg azzal, aki hajlandó lenne velem szexelni, de nekem nem a zsánerem. Akkor már inkább önkielégítést végzek. Szerintem normális fiúnak is így kellene gondolkodnia, nem a röptében a legyet is mentalitással. Olyan pasi biztos nem kéne, aki prostinál járt valaha is.
2020. júl. 20. 09:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!