Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tanácsot kérek egy bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérek egy bonyolult kapcsolatra, Szerinted mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Nos a történet ugy kezdödött,hogy felkért vigyem el egyik ismerősét a reptérre és akkor mi elkezdtünk beszélgetni messengeren majd végül annyira nagy volt a kémia közöttünk,hogy találkoztunk is egyszer nagynehezen. Azért nagy nehezen mert akkor ő még kapcsolatban volt de nem ment a kapcsolatuk úgy mint régen. Az első találkozásnál már bele szerettem és megvolt küztünk a kémia is.Majd a3. találkozásnál lefeküdtünk. Onnattol kezdve nagyon kívántuk egymást szinte minden percben és ő is bevallotta hogy szerelmes belém. Találkozásunk után 3 hónappal szakitott az akkori párjával akivel 10 évet volt együtt de az utobbi 2 év már nem ment jól. Viszont együtt laktak szakítás után még 2 honapot hazaköltözés miatt(jelenlgen Angliában vagyunk) és miután az ex haza költözott mi együtt lakunk most. Viszont ma azt mondta, hogy lehet hogy elsiette mert mióta az exe elment nem tette túl magát rajta mert rájött, hogy szereti még de irántam is érez es most azt mondta kicsit egyedül szeretne lenni, pasi nélkül de együtt lakunk. Én meg kivagyok érzelmileg, Nagyon hiányzik és Nagyon Szeretem is. Mit tegyek?

2019. jún. 15. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ezt megette a fene, csak nem tud tőled külön költözni. Amint lesz következő pasi, lesz kivel megosztani a rezsit, egyből dobni fog.
2019. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a történet, csak én voltam az ex. Életem legnagyobb hibája volt, hogy visszafogadtam, nem tudtam, hogy más is van mellettem. Sokkal később tudtam meg, a masik nő írt rám. De akkor még nagyon nagy volt a sokk és a fájdalom. Engem választott, de ez nekem nem okozott örömöt, 25 év házasság után, inkább tisztességesen vált volna el, de ne jázszott volna az érzéseimmel. Mai napig azt mondja, hogy engem szeret. Na persze, még a bíróságon is ezt hajtogatta. Lassan lassan rájöttem, hogy az ilyen ember csak magát szereti.

Ha nem akarsz idegroncs lenni, engedd el. Magaddal teszel jót.

2019. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem rájött a csaj, h a másik pasival jobb anyagi körülmények voltak, mint veled. Hirtelen azért mondja, h ő "szereti".

Azt el ne hidd, h 2 év rossz kapcsolat után a szerelem miatt vágyakozik a régi palihoz.

2019. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" majd végül annyira nagy volt a kémia közöttünk,hogy találkoztunk is egyszer nagynehezen."

Eddig olvastam el. tehát szerinted találkozás nélkül nagy volt a kémia. Ebből is látszik, milyen káros az, ha divatszöveget nyomattok ezerrel, miközben azt sem tudjátok, miről szól az egész. És mindez a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában.

2019. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!