Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagyon helyes fiúknak csak szexre vagyok jó, az átlagosak hajlanak kapcsolatra is?

Figyelt kérdés
Olyan pasik, akik abszolút a zsánereim csak szexet akarnak, azt mondják, hogy nem akarnak kapcsolatot, max. szexkapcsolatot. Átlagos pasik, akikkel tök jól elbeszélgetek, de negyedannyira sem mozgatnak meg szexuálisan belemennének egy kapcsolatba, de velük meg én nem akarok. Mielőtt özönlenének a privátok a korom miatt: 26 vagyok.
2020. júl. 20. 09:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%

Mert kevés vagy a "helyes fiúk" meg a "zsánereid" számára.


Nem vagy elég jó nő, nem vagy elég gazdag, nem nyeled le a gumit is,...ilyenek.

2020. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagos vagyok külsőre, nem akarok a tucat instaribi szintjén kinézni pár plasztikai beavatkozással. Örököltem egy ingatlant, van saját, igaz olcsóbb kategóriás autóm, de ezekről nem az első találkozón szoktunk senkivel sem beszélni. A spermát mindig le szoktam nyelni, nagyon odaadó vagyok az ágyban,akivel odáig eljutunk.
2020. júl. 20. 09:22
 3/43 anonim ***** válasza:
41%
Mert nekik keves vagy, nem utid meg a lécet kalcsolatra, csak uritesre. Kb 100bol 20 csajt megdugnek, de jó ha 1 szóba jöhetne kapcsolatra.
2020. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nemcsak csajos dolgokról lehet velem beszélgetni, sőt...
2020. júl. 20. 09:24
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Mert az átlagosaknak rosszabbak a lehetőségeik. Be akarják biztosítani, hogy legyen egy nő, akit dughatnak, azért mennek bele kapcsolatba.
2020. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni, nekem kell az, hogy nagyon bejöjjön külsőre egy pasi, hogy minden percben azt érezzem, le akarom teperni. Egy átlagossal lehet jól elvagyunk, jókat beszélgetünk, de nincs meg bennem az az elementáris vágy, inkább csak szükségletkielégítés miatt néha szexelünk. Ez meg nem több, mint egy nagyon jó barátság egy kis extrával.
2020. júl. 20. 09:28
 7/43 anonim ***** válasza:
71%
Napi provokatív?
2020. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem átlagos vagyok külsőre"


Szóval átlagos vagy, de nem jönnek be az átlagos pasik.

És még akkor a nők csodálkoznak, hogy milyen kérdések kerülnek ki ide, ahol a nők igényeiről beszélnek...

2020. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez a "le akarom teperni" érzés marhára nem a külsőn múlik. Ismerek egy férfit, aki egyáltalán nem jóképű, persze baromi ápolt, igényes, csak nincs egyáltalán szép arca, sőt, de annyira férfias és magabiztos a megjelenése, a hangja, ahogy beszél meg úgy az egész ember, hogy na őt ha meglátom, akkor ott van az a "le akarom teperni" érzés. Persze nem fogom, házas ő is, én is, tudok uralkodni magamon, csak mondom h nem a külsőn múlik.
2020. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%
Túl nagyok az igényeid. Az olyan pasi, ami neked kell, minden nőt megkaphat, és ezt ki is használja. A te kategóriád az az ember, akire rá se nézel.
2020. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!