Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehetnek gyakoriak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetnek gyakoriak az olyan "párkapcsolatok", amelyekben egyáltalán nincs testiség/szex?

Figyelt kérdés
Mi miatt nem szakítanak az ilyen párok?

2020. júl. 12. 15:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%

Gyerek és anyagiak. Nem olyan egyszerű új otthont teremteni.

Külön-külön nyomorognának, együtt jut mindenre.


Mi ezért maradtunk együtt, pedig 4 éve vége van köztünk. Egy rövid ideig megpróbáltuk újra a szexet, de elkezdett turbékolni, amit nem bírtam, akkora színészi teljesítményembe került viszonozni. Mióta nem turbékol, megint bírom, életem végéig is bírnám. Fontosabb, hogy van autó és van fűtés, a gyereknek se kell a válási hercehurcán átmenni, nekem jobb így. A szerelemben nem hiszek, sose viszonzott, az egyik fél mindig csak élvezi a másik szerelmét, de nem ugyanazt érzi. Emiatt nem borítok mindent.

2020. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
72%
Azt hittem, aszex kapcsolatra gondolsz, az lenne az álmom.
2020. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
Én sem tartom egyenlőnek a szexualitást a párkapcsolattal. Én aszexuális férfi vagyok, megbeszéltük párommal, hogy nyitott kapcsolatban vagyunk, pont azért, mert ez az egyetlen, amiben eltérőek vagyunk, minden másban tökéletesen működik a kapcsolatunk. Nem akartam, hogy emiatt boruljon az egész, jobban szeretem annál. Egyébként közel 10 éve vagyunk együtt, továbbra is boldogok vagyunk.
2020. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
35%

Ez mindig így volt. A férfiak úgy vannak kódolva, hogy szexeljenek minden vonzó nővel, viszont a nőn múlik, hogy ezt engedik-e.


A nők pedig úgy, hogy keressék a stabilitást (béta férfi) a családalapításhoz és utána a lehetőséget egy szinttel feljebb jutni. (hipergámia)


De mivel az életkor beleszól a dologba (mindkét nemnél!) egy 30-as nőt ritkább esetben fog feleségül venni egy Christian Grey (főleg előző kapcsolatából született gyerekekkel), mint amennyire valószínű, hogy minden ujjára akad egy Jason Momoa vagy Ryan Gosling külsejű egyed, kizárólag szexre.


A férfi kalandozásra hajlamos, a nő pedig taktikázásra.


Mindkét nemben vannak gerinctelenek, vannak korrektek és vannak olyanok, akik csak azért korrektek, mert félnek Isten haragjától vagy a lebukástól, de gondolati síkon már akár a kapcsolat legelején eljátszottak a gondolattal (és azóta rendszeresen), hogy mi lenne ha félremennének.

2020. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Lehetnek aszexuálisok a felek.
2020. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
3%
nagyon sok nő nem akar szexelni. nem tudom miért, bár én is nő vagyok. de nagyon sok ilyen panaszt hallok innen-onnan. sajnos volt olyan barátom is (férfi) aki nem akart. jó lenne ha az aszexuális emberek megtalálnálnák egymást és nem a normálisok között keresnének párt.
2020. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
74%
#16 A normálisok kategóriába nem fér bele nem normálisnak nevezni azokat, akik más vágyakkal bírnak, just sayin'
2020. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
16%
nézz utána a norma fogalmának, nagyokos.
2020. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
26%
Azért furcsa hogy páromnak hívják egymást akik nem szexelnek, saját elhatározásból. Haveromnak kellene hívni max... vagy húgom, öcsém, valahogy így, de ők nem párok, mondjuk ki.
2020. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
43%

19

Miért is?

A haverommal talán együtt élek, bátorítjuk egymást, első helyre helyezzük egymást? A haverom kizárólagos társam lesz az életben anélkül, hogy valaki mással csinálná ezeket a dolgokat? A haverommal összebújhatok, megcsókolhatom, elbújhatok a karjaiban, elveszhetek a szemében? A párom a barátom is, de a barátaim közül soha senki nem volt és nem lesz a párom. Én különbséget tudok tenni.


A szerelemtől kapcsolat egy kapcsolat és az elköteleződéstől. Hogy egymást választjuk egy életre.


Ki nem szarja le, hogy ki és mennyit dug ezalatt, ha az a két félnek oké? Én nem vagyok aszex, de ha heti 1-nél többet bsztatnának a szexszel, hosszú távon úgy vágnám ki az illetőt, mint a huzat. Minden embernek van egy határ, ahol nem akar már megint megdugni valakit vagy nem akarja, hogy már megint megdugják. Te azt mondod, hogy legalább teljen el közte 2 perc vagy sokallod a napi 10-et. Én is ugyanígy gondolom, csak a heti 3-at sokallom. És szerencsére a párom is. De van, aki a havi 1-et is sokallja.


Lemásztunk a fáról. Nem azért vagyunk már kapcsolatban kizárólag, hogy kúrjunk, mint a nyulak. Nekem mástól kapcsolat a kapcsolat és szerencsére nem veled kell lennem, hogy meggyőzzelek erről, hanem olyannal, akinek ez hozzám hasonlóan meggyőződése.

2020. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!