Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Nektek 38 éves szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek 38 éves szűz férfi kellene illetve akinek van gyermeke 38 évesen de már szingli?

Figyelt kérdés
Melyiknek könnyebb párt találnia?

2020. júl. 10. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik se, olyan kell aki ha 38 éves akkor ne legyen gyereke, de volt már nővel!


Mondjuk 38 éves szüzet szerintem nehezebb találni mint 38 éves gyermektelen, nem szüzet 😁

2020. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

38 éves szűz????? Mennyi???


Már megbocsáss, de egy 38 éves elvált pasi az élte az életét csak nem jött neki össze a csajjal. Ez valahol a természet rendjébe belefér, de 38 éves szűűűűzzzzz????? Az súlyos. Nagyon súlyos.

2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
38 éves gyerekessel. Az, hogy gyereke van, nem jelent semmit. Ennyi idősen, ahogy a 2.válaszadó mondta, simán elválhatott, mert nem jött össze neki az a kapcsolat. A 38 éves szűz az brutális.
2020. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit meghökkennék egy 38 éves szűz pasin de ha amúgy minden oké vele, akkor miért ne? Ugyanúgy a gyerek sem akadály. Inkább azt nézném meg, miért mentek szét az exével.
2020. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se kéne
2020. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját gyereket sem biztos, hogy akarok, így a másé meg főleg nem hiányozna. Ha 38 évesen szűz, kíváncsi lennék ennek az okára, és ez alapján mérlegelnék. Kezdetben nem valószínű, hogy probléma lenne, viszont ahogy haladnak előre a dolgok, előbb utóbb úgyis kiderülne, hogy ez miért van így (gátlásos, nem tud leválni érzelmileg az anyjáról, stb.), ezeket pedig még kellene oldani ígyis-úgyis, hogy normálisan folytatódhasson a kapcsolat, vagy ha nem, akkor marad a szakítás mint opció.
2020. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem,de ha muszáj választani,akkor inkább a szüzet.
2020. júl. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Úgy látszik nem olyan ritka, mert én is 35-40 közötti szűz vagyok :D


:(

2020. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel 40 vagyok és nekem is van kettő, ráadásul hívő keresztényként maradtam egyedül, tehát szüzen vágtam anno bele, és a társamnál sem örülnék nagy múltnak, viszont nagyon szerettem volna nagyobb családot, elvileg bármelyik "jöhetne". Nem ezen múlik, hanem hogy tetszünk-e egymásnak kívül, belül. De ezeken nagyon, szóval a miértekre lennék én is kíváncsi. Ráadásul velem aztán nagyon lassan fog haladni, mert csak teljes bizalmon és közös értékrenden alapuló házasságban vagyok hajlandó gondolkodni. De akár tiszta lappal, akár gyerekekkel csatlakozik, ez lehet pont nagyon jó pont, ha jó rá az indoka. Valószínűleg ez aztán az anti-divatos és sehova nem sorolható. :D
2020. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!