Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként, vàrnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként, vàrnátok az igazira, vagy keresnétek csak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Az utolsó kapcsolatom 2 éve ért véget, együtt éltünk, azóta még sikeres randim sem volt. Nem én vagyok válogatós, ez már kiderult az ismerősök barátnők vëleményéből, sokszor akit bottal sem piszkalnanak meg, nekem az elfogadható férfi. Csak sajnos nekik én nem kellek. Sok ideje vagyok egyedül és a kapcsolatról már szinte lemondtam, befejeztem a netes ismerkedést is, elszállt a remény ennyi idő után valahogy... Viszont a szex is hiányzik, gyakran vannak ilyen álmaim idegen vagy látásból ismert emberekkel, munkatarsak kal. Félek attól ha csak szex alapú dolgot bevallalok, amire amúgy szerencsére lenne jelentkező, hogy mi lesz ha érzelmeket is kezdenék táplálni iránta. És akkor megint jön a fájdalom mint a szakítás után... Nem vagyok már fiatal sem, 29 vagyok, nem tudom mihhez kezdjek.
2020. júl. 10. 20:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya,a szemed is szép! Nekem is van csontsovány,magas,de széparcú,kedves kolléganőm. 42 éves,de mindig volt kapcsolata,és lehetősége az ismerkedésre.Több önbizalmat!! A kérdezőnek: az nem baj ha belemész egy szexkapcsolatba,de csak olyannal aki nem eszközként kezel. Bármi lehet belőle,ha más nem,önbizalom növelőnek jó,és a vágyaidat is megélheted. Arra ügyelj,h megalázó helyzetbe ne kerülj. A szexkapcsolat magában nem az.
2020. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

19: Mintha magamról olvasnék, bár én nem táncoltam meg semmi ilyesmi, utálok mozogni. Lapos is vagyok.

A szemed szép, illetve a bőröd sem tűnik problémásnak (az enyém pl. brutál).


21: A kolléganőd esetében a kulcs az, hogy szép az arca. Rengeteget számít, hiszen az mindig, minden helyzetben szem előtt van, és nem lehet eltakarni.

2020. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mindenki öregszik,a nő/férfi egyaránt. Az idősebb pasik kopaszodnak,pocakosodnak,kevés az,aki igazán sármos marad. A nők között is van csinosabb,és kevésbé az,minden korban.
2020. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

17


Fotód alapján semmi baj külsőddel, inkább kicsi agyaddal van, hogy annak ítéled magadat meg vagy éppen, ha valaki ezt meséli számodra.


Egyszerűen nem értem, mihez képest gondolod magadat csúnyának...a médiaprostikhoz képest??? Miért akarsz te olyan alja lenni?

Tudod, ki a csúnya? Merkel banya s az összes politikus nő gyakorlatilag + a médiasz@rok!

Nézd meg rusnya magdit, annyi festéket ken magára, hogy egy tornateremre elég volna s a hangja meg csak a hangtechnika támogatásával ér valamit...


Nyugodtan érezd magadat szépnek, nincs semmi baj veled s előtted még bőven az élet:) Tán vigyelek el randizni, hogy elhidd?

Táplálkozz egészségesen s pár kilót fel tudsz szedni, ahova kell;)

2020. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!