Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs munkám nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs munkám nem lehet barátnőm, se szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkám, tavaly augusztusig volt és 29 éves vagyok. Mondjuk mikor munkám volt is szűz voltam szóval szerintem itt elbukik a kérdésem... de idegesít, hogy szinte összes haver és nő első kérdése hol dolgozol?


Szüleimmel élek, amíg dolgoztam azt sem vertem el szóval van pénzem egy csajt bevinni kávéra, de igaz családot nemtudnék fenntartani. Jelenleg csak hancúrozni akarok először nem egyből családot meg gyereket 😅



2020. máj. 7. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Engem jobban zavar, hogy nincs munkám, mint hogy nincs szexpartnerem :/

Majd ha lesz, akkor törni fogom a fejem a második problémán, de nekem az első fontosabb jelenleg

2020. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
most nem nehéz elveszteni egy munkát, de hogy a rákba nincs munkád augusztus óta?
2020. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Bazz én sem tartom magam egy teljesen felnőtt gondolkodású embernek még, de nagyon remélem, hogy 29 évesen nem ilyen leszek, mint te. És ezt most nem elsősorban a munkanélküliségre értem vagy a szülőkkel lakásra, hanem a gondolkodásmódodra.


25/F

2020. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor én munkanélküli voltam fiatal férfiként, teljesen másodlagos volt a nő-igény probléma.

De miután egyre jobb és jobb munkám lett, már egyre jobban és jobban foglalkoztatott a kérdés.

Így jutottam el odáig hogy beleőrülök ebbe a társkeresés mizériába, jobb is volt mikor nem foglalkoztatott a dolog.

Viszont ha munkanélküli vagyok tutira nem állok neki nőt keresni, felejtős igény ha nincs jövedelmed, vérciki

27/f

2020. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehet, de akkor hasonlóan "igényes" hölgyet kell keresned. Le kell mondani az olyan "extrákról" mint az ép fogsor, formás test, higiénia, rendezett megjelenés stb...
2020. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha jóképű vagy a nők nagy részének akkor simán lehet. Ha meg nem, akkor szívás. De egy sima szexpartnernek bekamuzhatod hogy dolgozol valahol szerintem, de nem ezen fog múlni.
2020. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van munkám. De barátnő nekem soha nem lesz. Szex partner csak akkor ha elmegyek megint prostikhoz. 31f
2020. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy nincs munkád, hanem hogy nem tudod eladni magad, jól kommunikálni a dolgot.


Nem egy olyat láttam, hogy csinos, értelmes, diplomás, jómódú lányok jöttek össze 8 általánost sem végzett, beszédhibás, hiányos fogazatú, büdös és agresszív egyedekkel olyan szerelembe esve, hogy még a saját családjukkal is összerúgták miatta a port.


Ahogy olyat is, hogy kisminkelt, jó ruhákban járó, stb. de amúgy szintén hiányos fogazatú, beszédhibás és tanulatlan lányok jöttek össze egész jóképű, jómódú, sikeres férfiakkal és kitartatták magukat velük (és nem sugar kapcsolat).


Ez persze a két szélsőség, amit bemutattam, csak ezzel próbálom érzékeltetni, hogy nem a munkanélküliség miatt nincs csajod, főleg nem 29 éves szűzként.


A lehetőségeket persze behatárolja, de amíg még a szüzességedet sem sikerült elveszíteni, addig ez maximum akkor aggasszon, ha az éhenhalás fenyeget vagy szégyelled magad, hogy anyádék tartanak el. De laza csajozásban teljesen irrelevánsnak kellene lennie, amíg tudod fizetni a sajátodat és nem vagy igénytelen vagy szakadt.

2020. máj. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, ha augusztus óta nincs munkád, akkor mégis mi a jó büdös franccal foglalkoztál eddig?

Tanultál? Képzésekre jártál?

Vagy mivel ütötted el az időt?

Mert nem hiszem, hogy azóta nem tudtál munkát találni. Jó most a járvány előtti helyzetről beszélek...

2020. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem rengeteg jó csaj van trógerekkel, drogosokkal, vagy valami fekete foglalkozást űző csávóval :D Olyat is ismerek akit a csaj tart el ... nem ezen múlik
2020. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!