Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként, vàrnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként, vàrnátok az igazira, vagy keresnétek csak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Az utolsó kapcsolatom 2 éve ért véget, együtt éltünk, azóta még sikeres randim sem volt. Nem én vagyok válogatós, ez már kiderult az ismerősök barátnők vëleményéből, sokszor akit bottal sem piszkalnanak meg, nekem az elfogadható férfi. Csak sajnos nekik én nem kellek. Sok ideje vagyok egyedül és a kapcsolatról már szinte lemondtam, befejeztem a netes ismerkedést is, elszállt a remény ennyi idő után valahogy... Viszont a szex is hiányzik, gyakran vannak ilyen álmaim idegen vagy látásból ismert emberekkel, munkatarsak kal. Félek attól ha csak szex alapú dolgot bevallalok, amire amúgy szerencsére lenne jelentkező, hogy mi lesz ha érzelmeket is kezdenék táplálni iránta. És akkor megint jön a fájdalom mint a szakítás után... Nem vagyok már fiatal sem, 29 vagyok, nem tudom mihhez kezdjek.
2020. júl. 10. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
7, annyi, de annyi magányos férfi van, aki bármit megtenne, hogy párja lehessen, hogy nőként egyszerűen lehetetlen, hogy ne találjon magának férfit maga mellé. Az esetek 99%-ában arról van szó, a nő meg van győződve arról, neki sokkal jobb pasi jár annál, amit reálisan meg tud kapni. Ugye ebbe belejátszik az a közismert tény, hogy a férfiak egy része tényleg full igénytelen, ezért aztán még a legrondább nők is szexelhetnek kifejezetten jó pasikkal. Után -teljesen érthetően- nem kérnek a saját szintjükön lévő férfiakból.
2020. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

29 s öreg:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Legalább hétvégére megnevettettél:)


Egyik bölcsesség úgy szól, hogy nincs ronda nő vagy férfi, csak kevés pia vagy túl sok világosság:DDD


Azonban a mai bohócmaszkos női világban bárkiből lehet pingálni bombázót is.Tehát adj egy kicsit másként magadra szerintem fent s lent-öltözködésben.

Ennyi az egész...

2020. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Próbálnék a belsőmre rágyúrni és kitartóan keresni azt, aki ezt értékeli. Meg persze, próbálnék egészségesen élni.
2020. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%

csúnya alatt a kövéret értitek?


csak mert nagyon nem ugyanaz a kettő

2020. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
Mennyi realista nő, nekem tetszik a hozzáállásotok, de azért lehetnétek picit optimistábbak.😄
2020. júl. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14: Én pl. nem, sovány vagyok. (4)
2020. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2020. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17: Bátor vagy, hogy megmutattad magad. Számomra ennyi alapján nem tűnsz kifejezetten csúnyának, igaz, én nő vagyok. Mondjuk a szem formája, "elhelyezkedése" is sokat számít, rajtam önmagában az rengeteget ront. (4)
2020. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]

8 évig táncoltam, de a testartásomon az sem tudott segíteni. Ebből a képből nem látszik, de olyan vékony vagyok, hogy látszik a gerincem is, de nem tudok felszedni magamra plusz kilókat, pedig szeretnék. Volt már kapcsolatom, de nem tartott egyik sem valami sokáig. És volt egy olyan kapcsolatom is, ahol fél év alatt egyszer sem ért hozzám a barátom, pedig mindent bevetettem. Nem vagyok túl népszerű a férfiak körében, ez látszik abból is, hogy párkapcsolat alatt sem kívánnak meg. Akkor mégis csúnya vagyok.

2020. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
aki itt küldött képet annak üzenem, hogy egyáltalán nem csúnya
2020. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!