Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként, vàrnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként, vàrnátok az igazira, vagy keresnétek csak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Az utolsó kapcsolatom 2 éve ért véget, együtt éltünk, azóta még sikeres randim sem volt. Nem én vagyok válogatós, ez már kiderult az ismerősök barátnők vëleményéből, sokszor akit bottal sem piszkalnanak meg, nekem az elfogadható férfi. Csak sajnos nekik én nem kellek. Sok ideje vagyok egyedül és a kapcsolatról már szinte lemondtam, befejeztem a netes ismerkedést is, elszállt a remény ennyi idő után valahogy... Viszont a szex is hiányzik, gyakran vannak ilyen álmaim idegen vagy látásból ismert emberekkel, munkatarsak kal. Félek attól ha csak szex alapú dolgot bevallalok, amire amúgy szerencsére lenne jelentkező, hogy mi lesz ha érzelmeket is kezdenék táplálni iránta. És akkor megint jön a fájdalom mint a szakítás után... Nem vagyok már fiatal sem, 29 vagyok, nem tudom mihhez kezdjek.
2020. júl. 10. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

1. nem lehet csúnya, ha volt párkapcsolatod

2. az önutálatod, önbizalomhiányod miatt nem fogsz kelleni senkinek

3. ha valami nem tetszik magadon változtass rajta

4. fejezd be a rinyálást!

2020. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
(nyugi, fiatal vagy még)
2020. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

"Viszont a szex is hiányzik,..."


Huhuhú, amit itt kapnál, ha (ronda) férfiként ilyet le mernél írni. Agyatlan, szexmániás perverz lennél, seperc alatt. De hát a kettős mérce ettől kettős, ugyebár.

2020. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Szintén 29 éves csúnya nőként én több mint 6 éve vagyok egyedül. Ha lenne (elfogadható) jelentkező csak szexre, akivel működik a kémia, egy pillanatig sem hezitálnék! Az igazi meg a boldog, harmonikus kapcsolatok a magunkfajtának úgyis elérhetetlen. Szóval vágj bele! És ha mégis jönnének az érzelmek meg a szakítás utáni fájdalom, fogd fel úgy, hogy legalább valameddig jó volt, jutott néhány örömmorzsa. Őszintén: mivel jobb egyedül, b.szatlanul kuksolni évekig? Én már mérhetetlenül frusztrált vagyok így. Akkor már legalább jókat szexelni, ha más úgysem jut...
2020. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne csúnya, attól még, hogy volt kapcsolata? Csúnya nők és csúnya férfiak is szoktak lenni kapcsolatban. Én azt mondom, ne add fel a reményt és dolgozz az önbizalmadon. Engem is csúnyának tartottak, magamat már nem látom annak. Nagyon sokat jelent az, ha van önbizalma az embernek. De nehéz kialakítani. Erre kell fektetned a hangsúlyt. Légy mindig pozitív, vidám, határozott, vegyél olyan ruhákat, amiben szexinek érzed magad, mert változtatni. Minden kezdet nehéz, de megéri, hidd el. De mindeközben lásd a valóságot is.
2020. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

"Miért ne lehetne csúnya, attól még, hogy volt kapcsolata?"


Ehhez az kellene, hogy a hozzájuk hasonlóan előnytelen külsejű férfiakat emberszámba vegyék. Ahogy fentebb is leírták, akkor már inkább a ligájukon felüli férfiak után futnak, akik aztán szextárgyként tekintenek rájuk.

2020. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
6-os, el vagy tévedve. A kérdés kiírója jelezte, hogy nem válogatós, sőt, ami másnak bottal se kategória, az számára még jó. Ne akarj mindenkit beskatulyázni.
2020. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Én csúnya nőként már lemondtam a párkapcsolatról. Csak ajánlani tudom minden csúnya nőnek, hogy tegyen így!! Jobb egyedül, mint valaki szamara, használati tárgya lenni. A szép nőké a világ, minden pasi szép nőre vágyik, csúnya nőként mi nem tehetünk boldoggá egy férfit sem, ez az igazság. Mi sem lehetünk igazán boldogok, mert sosem fogjuk azt látni egy férfi szemében sem, hogy kellünk neki, vágyik ránk, szerelmes belénk, akar minket. Nekünk egyedül kell lennünk a mai világban ez a sorsunk. Ehhez viszont erősnek kell lenni!! Én itt a gyakorin is erősödöm, folyamatosan szembesülök vele, hogy nem vagyok elég jó és ez jó megerősítés, segít kitartani és nem elgyengülni. Persze sokszor én is elgyengülök de fejlődöm!!
2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
8-as, mennyire igazad van... (4-es)
2020. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Most mi ez a sok negativitás? Simán megtalálhatjátok a boldogságot, csak nem a lúzerek között kell keresgélni. Az 5-ös hozzászóló voltam.
2020. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!